Jump to content

Alınık Modem Airties Olmasında :)

kacaksevgilim

Recommended Posts

Arkadaşlar bağlantı sorunu yaşıyorum modem hariç hepsini değiştirdim yapılandırdım ama bağlantı kopmasına bir türlü baş gelemediM.Modem ttnet verdiği dandik bir modem airties 101 sanırım.Şoyle güzel bağlantı olan 20 saat açıkta kalsa kopmayan modeme ihtiyacım var kablolu koblosuz farketmez elinde olan pm atsın

arkadaşım hattında ve modemin adaptöründe bir sorun olabilir orjinal adaptörmü kullanıyorsun yada ona yetecek kadar mı adaptörmü kullanıyorsun bir adaptörünü değiştir benim adaptör yanmıştı sonra bir tane getirdik o olmadı hiç bağlınamıyordu ama başka bir tane aldığımızda o çalışdı o zamandan beri onu kullanıyorum allaha şükür bir sorun vermedi.saygılar

Datron RTA230(Kablolu) modem kullanıyorum 7 gün 24 saat açık.Daha hiç bir şey demedi.Datron un modemlerini kullan bence.TTnet tin bi de Zyxel Kampanyası vardı.Onda 2 saat maksimum açık kalabiliyordu.TTnet anca göz boyuyor!!!!!

Not: Modem 2003 de alınmıştır.Biyasada bulunmayabilir.

Datron RTA230(Kablolu) modem kullanıyorum 7 gün 24 saat açık.Daha hiç bir şey demedi.Datron un modemlerini kullan bence.TTnet tin bi de Zyxel Kampanyası vardı.Onda 2 saat maksimum açık kalabiliyordu.TTnet anca göz boyuyor!!!!!

Not: Modem 2003 de alınmıştır.Biyasada bulunmayabilir.

valla arkadaşlar modem hariç herşeyi değiştirdim çok özledim sınırsız ve özgürce download yapmayı<_<

bu arada konuyuda yalnıs yere açmısım yoneticilerden özür dilerim deneyecek ve bana veren bi modem olsa hemen denerdim

Benimkide Airties ve tr deki elektirik dalgalanmasına tek dayanan modem bu oldu daha önce iki modem arızalandı ve çöpe gitti ...3 yıldır sorunsuz kullanıyorum...Ucuz ve sağlam diyorsan airties .. Pahallı diyorsan bi sürü marka var ama öncelikle Elektirik ve ısınma sorunu olmamamsına dikkat et..

başka bi bilgisyar taktıysan ondada aynı sorun varsa ama bu dedğimi yapmadıysan çözüm bekleme + taktığın pc dede yapıyosa büyük ihtimal hatıının bakır kablolaruı artık çok yıpranmıştır tüm evinin tel tesisatının yenilenmesi gerekir tekniker olarak soylüyorum ayrıca Airties marka modemler en iyi marka modemler arasındadır...

arkadaşım hattında ve modemin adaptöründe bir sorun olabilir orjinal adaptörmü kullanıyorsun yada ona yetecek kadar mı adaptörmü kullanıyorsun bir adaptörünü değiştir benim adaptör yanmıştı sonra bir tane getirdik o olmadı hiç bağlınamıyordu ama başka bir tane aldığımızda o çalışdı o zamandan beri onu kullanıyorum allaha şükür bir sorun vermedi.saygılar

ona adaptör yetmezse çalısmaz zaten fazla gelirse de modem yanar sen bir splitteri değiş eğer değişemiyorum dersen ana hattı doğrudan modeme tak 1 gün dene kopma oluyorsa türk telekomu ara ana hattına bir baksınlar ana hattan oluyor genelde bu tür olaylar

ona adaptör yetmezse çalısmaz zaten fazla gelirse de modem yanar sen bir splitteri değiş eğer değişemiyorum dersen ana hattı doğrudan modeme tak 1 gün dene kopma oluyorsa türk telekomu ara ana hattına bir baksınlar ana hattan oluyor genelde bu tür olaylar

dün hattıda yenilettim arkadaşlar.Zoom x5 modem denedim sorunsuz indirdim bir kaç part.modemden kaynaklanan bir sorun.Peki ama bir modem nasıl böyle ir hata çıkartır anlamadım?

airties en iyi modemlerden biri senin bağlantında bi sorun vardır mutlaka bi yanlışın var kardeşim bende airties kullanıyorum ve hep açık hiçte kopukluk olmuyor

valla o modemden tiksindim kralı gelse daha airties almam 9 aydır bana 9 doğurtturdu favori modemim zoom x5 ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...