Jump to content

Kimden ötürü?(böyle Tokat Atan Kız Görmedim)

Sirius

Recommended Posts

anayasamız dan alıntıdır III- EZİYET SUÇU

Eziyet suçu Yeni Ceza Kanununun 96. maddesinde yer almaktadır. Bu hükümle, kişilere aşırı sıkıntı, güçlük, cefa, zahmet vermeye yönelik eziyet fiilleri yaptırım altına alınmıştır. Maddenin gerekçesinde bir kişiye karşı insan onuruyla bağdaşmayan ve bedensel veya ruhsal yönden acı çekmesine, aşağılanmasına yol açacak davranışlarda bulunulması eziyet olarak nitelendirilmiştir.

güçlünün üstün olduğu tek alem hayvanlar alemidir...eğer bu görüntülerden zevk alan varsa inanın psikolojisi bozuktur...kendinizi de test edebilirsiniz bence zevk mi aldım yoksa üzüntümü duydum diye..."Bir zulümle karşılaştığınızda gücünüz yetiyorsa müdahale edin,yok eğer yetmiyorsa kalbinizle buuz edin (kınayın)..zira bu imanın en düşük seviyesidir"Hz.MUHAMMED (S.A.V.)

OKEY Mİ ŞİMDİ DOSTLAR <_<

kimden ötürü benden ötürümü senden ötürümü ?

silceysin yılmazı meseneden <_< silceysin tammı

gözlerim agrıyii>gözlük tag>evde kalmış>

simdi içini cekeceysin sil gözleyni sil ! biraz dinnen sora gel :D

Zavallı kız şamar oğlanına döndü kılını kıpırdatamıyor. Acıdım ona yaa. Şöyle bi fırsat bulup kafayı koyup beyninin pekmezini akıtacaktı orayaki :yahoo: bak daha yapabiliyormu...

Bu kız dövme ezme videoları moda oldu. Güzel rol yapmışlar ne diyim... Ee bu tür videolar çoğaldıkça izleyen ve izlettiren arkadaşlar kız arkadaşlarından dayak yerlerse şaşırmasınlar. Toplumu bozduğuna inanıyorum bu tür videoların. Bir kızın babasını dövdüğünü bile duymuştum. Sadist bir millet değildik aslında biz.. Bir sorunumuz olunca diklenmek yerine oturup konuşurduk insanlar gibi yakışır şekilde ama herkez artist olmuş dayak yesede artist atsada artist.. Bu tür videoların artmaması dileklerimle

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...