Jump to content

80 Bin Tl'ye Modifiye Edilmiş Murat 124

Sirius

Recommended Posts

firlamalık olsun diye alma kısmına bende varım neden? eleman iste seni görüyor serce böle kasılıo fln ısıktasın kapısak dionn tabi ki evet dio sonra cem yilmazın opet reklamı gibi olur <_<

sehir efsanesi olan benim bir ferrarim var yazdırırsın cama digerine de benim bir sercem var yazarsın fln.

ama gerek yok tabi

yarısta kazanmak niçin hıza gerek yok. benim 125 lik 6 beygirlik ufak bir sarı motorum var ben onla üniversite yolunda ne mersedesler ne bmwler geçtim..

yeter ki adamların yarıstığımızdan haberi olmasın :D

(adamlar yesil dalga var diye 70 le gidio ben okula gidiom zaten canım heycan isito derken bi kapatıom gazi adamları geçiom ama baya zorlanıodu motorcukum. kısaca püf nokta çaktırmama :D )

eski arabayı modifiye etmek herşeyden zordur...emeğe saygı nerde kaldı beğenirsin yada beğenmezsin ama emeği görmezden gelemezsiniz....ben de uğraşmazdım ama emeğe saygı kötü mü olmuş yani,hiç sanmam.....

eski arabayı modifiye etmek herşeyden zordur...emeğe saygı nerde kaldı beğenirsin yada beğenmezsin ama emeği görmezden gelemezsiniz....ben de uğraşmazdım ama emeğe saygı kötü mü olmuş yani,hiç sanmam.....

Eğer arabalarla uğraşıyorsan, bu arabaya 80.000 TL gitmeyeceğinide bilmen lazım.

Eğer arabalarla uğraşıyorsan, bu arabaya 80.000 TL gitmeyeceğinide bilmen lazım.

BU ARABANIN SIRF DÖŞEMESİ 5000-7000 TL ARASI EN AZ....İŞÇİLİK SAAT ÜCRETİDE 12AVRO...AZ ÇOK MODİFİYEDEN ANLARIM ... BELKİ 80000 FAZLA AMA EŞEĞİN SEMERİNİ YAPAN DEĞİL SAHİBİ ÖDERMİŞ...SEMER HER ZAMAN EŞEKTEN PAHALIDIR..İNANMAZSAN GOOGLE AMCAYA Bİ SOR <_<)

BU ARABANIN SIRF DÖŞEMESİ 5000-7000 TL ARASI EN AZ....İŞÇİLİK SAAT ÜCRETİDE 12AVRO...AZ ÇOK MODİFİYEDEN ANLARIM ... BELKİ 80000 FAZLA AMA EŞEĞİN SEMERİNİ YAPAN DEĞİL SAHİBİ ÖDERMİŞ...SEMER HER ZAMAN EŞEKTEN PAHALIDIR..İNANMAZSAN GOOGLE AMCAYA Bİ SOR :D )

Ne 7.000 TL'si yahu :D Sıfır araba alırken bile deri döşeme için max. 4.000 TL ödüyorsun. İşlik-Saat ücreti Türkiye'de yenimi çıktı? Euro falan? Plaka yerli bak... <_< 57 Sinop.

Size bu arabayı bizzat gördüm ve hayran kaldım. Memlekete gitmiştim, (Sinop, Ayancık) orda tanıdık bir abiye aitti bu araç. Tabi 2004 yılı falandı bilmiyorum şimdi ne alemde araba. Yazın gittiğimde hala Ayancık'taysa bu araç, bir kaç fotoğrafta ben eklerim. ;) Cidden kalite ama.

Size bu arabayı bizzat gördüm ve hayran kaldım. Memlekete gitmiştim, (Sinop, Ayancık) orda tanıdık bir abiye aitti bu araç. Tabi 2004 yılı falandı bilmiyorum şimdi ne alemde araba. Yazın gittiğimde hala Ayancık'taysa bu araç, bir kaç fotoğrafta ben eklerim. ;) Cidden kalite ama.

abi aracın sahibini görürsen benim için bir tebrik et adamı

kaç basıyormuş murta 1234 :p

tam bir tekerlekli tabut bu

motorda kırmızı bir vana var gördün mü ? Hararet vanası ;) Onu çevirince 124 km ortalara getirirsen 100 civarı <_<:D :D

Dalga geçmiyorum kimse yanlış anlamasın çünkü insanda bir tutku olabiliyor bende 1993 Ford Taunus GT 2000 hayranıyım.Ama öyle bir arabam olsa bile bu kadar modifiye yapmam günah o kadar para vermeye..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...