Jump to content

Format Atmadan Güncelleştirme Iptali

burockank

Recommended Posts

bilgisayarıma tncxp ile format atmıştım sonra yanlışlıkla sp3 güncelleştirmesini kabul ettim ve yeniden başlatma sırasında hata verdi..

Sistem tamamen yüklenmemiş Kur u yeniden çalıştırın şeklinde hata veriyor..

Güvenli modda da aynı hatayı veriyor ve çalıştıramıyorum..

tekrar format atmak da istemiyorum.. sp3 güncelleştirmesini iptal edebileceğim bir yer varmı?

yardımlarınızı bekliyorum...

daha basit bir yöntem var aslında sonuçta alırsın sanırım

programlar+donaltılar+sistem araçları+sistem geri yukleme---tarihi geri al sorun hallolacaktır sanırım

(yanlız eger bu arada ©ye bir program veya masa ustune bir dosya indirdiysen bunları siler.)

ya arkadaşlar adam pci açılmıyor diyor sizde şunu yabın bunu yabın demişsiniz arkadaşım format atacaksın xp çökmüş başka çaren yok

ii ki bir arkadaşımız anlamış durumu.. Pc açılmıyor diyorum bütün çözümler denetim masasından geliyor :yahoo:

neyse ki hallettim sorunu..

ii ki bir arkadaşımız anlamış durumu.. Pc açılmıyor diyorum bütün çözümler denetim masasından geliyor :D

neyse ki hallettim sorunu..

nasıl hallettigini yazsanda bu sorunla karşılaşan diğer arkadaşlarımızda sorununu çözse olmaz mı ? :D

nasıl hallettigini yazsanda bu sorunla karşılaşan diğer arkadaşlarımızda sorununu çözse olmaz mı ? :D

benim bildiğim yapılan güncellemeyi silince eski güncellemeden devam ediyor olması lazım..bu sorunu başka bir arkadaşta yaşamıştı mecburen format atmıştı.nasıl çözdüğünü yazda bizde bilelim...yoksa fişi takmayımı unutmuştun :D

benim bildiğim yapılan güncellemeyi silince eski güncellemeden devam ediyor olması lazım..bu sorunu başka bir arkadaşta yaşamıştı mecburen format atmıştı.nasıl çözdüğünü yazda bizde bilelim...yoksa fişi takmayımı unutmuştun :D

çözüm son derece basit ;

format atıyorsunuz :)

aslında forumda yaptığım arama sonucunda tncxp nin kurulum cdsini tekrar takarak recoverymanager dan bikaç ufak ayarla hallediliyormuş ancak cd elimde olmadığı için yapamadım..

yani aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar forumda arama yaptkları zaman cevabı bulacaklardır.. :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...