Jump to content

Oturumum Kayboldu

selman akyurek

Recommended Posts

Arkadaşlar gece pc yi kapattıgımda hersey normaldi sabah actıgımda oturumunuza ulasılamıyor dıye bır yazı cıktı.Windows normal bir şekilde acıldı açılmasına ama masa ustum bomboş hiç kulanılmamı bır sekılde eskı veılerımın gıc bırısı yok belgelerım bos ama C ye kurula programların hepsi duruyor bı kac oyun calıstıramadım ama onlar onemlı degıl fakat gerı kalan masa ustum komple gıttı oturum ad felanda yoktu hıc parola oturum adı falan kullanmamıstım ve masa ustunu tekrar düzelttim her seyın kısayolunu yeıden attım program falan kurdum reset attım tekrar acıldıgında yıne tertemız kurduklarımda gıtmıs sımdı ben ne yapmalıyım format atmanın harıcınde LÜTFEN ACİL YARDIM EDİN.............

icon13.gifDİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecektir.

Vallaha hoca ilk defa konu açıyorum ve ne nasıl yapılır yabancısıyım yanlıs yere yazmamaya calıstım ama baslık nasıl olur nasıl yazılır bı bılgımde yok amacım derman bulmak silersen de saolasın derman olursanda ne diyim

arkadaş muhtemelen explorer.exe dosyan ya hasar görmüş ya da bir nedenden başlatılamıyor. boş ekran geliyorsa

CTRL+ALT+DEL den görev yöneticisini başlat. ve komut penceresini aç ordan vista ise dosya altında yeni görev çalıştır yazar.

komut olarak da "explorer" yaz. açılacak pencereden masaüstü klasorune git ve hemen herşeyini yedekle....

daha sonra da en kısa sürede formatla :wub:

arkadaş muhtemelen explorer.exe dosyan ya hasar görmüş ya da bir nedenden başlatılamıyor. boş ekran geliyorsa

CTRL+ALT+DEL den görev yöneticisini başlat. ve komut penceresini aç ordan vista ise dosya altında yeni görev çalıştır yazar.

komut olarak da "explorer" yaz. açılacak pencereden masaüstü klasorune git ve hemen herşeyini yedekle....

daha sonra da en kısa sürede formatla :withstupid:

Eyvallah hoca saolasın su anda yeni oturum actım rahatlıkla kullanabılıyorum bu oturumu bır sorun yok halbukı daha yenı formatlamıstım pc yi :D

ellerine saglık

daha sonra da en kısa sürede formatla :D

Eyvallah hoca saolasın su anda yeni oturum actım rahatlıkla kullanabılıyorum bu oturumu bır sorun yok halbukı daha yenı formatlamıstım pc yi :p

ellerine saglık

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...