Jump to content

İnternet Bağlantım Sürekli Kopuyor

kacaksevgilim

Recommended Posts

ilginç çok anti sosyal içine kapanık bi durum başka pc bulup deneyememen :wub: artık çoğu insanda laptop varda oyüzden yazdım den bunu yapamazsan biz senin sorunun modemdenmi yoksa pc den mi olduğunu alayamayızki hiç kimse kahin değil bence bi arkdaşından rica et dene yoksa bu konuu uzar gider tekniker olarak söylüyorm...

local ağ 2 yi sil.bende de aynısı vardı.yerel ağda iki bağlanmaya çalışan ve çakışan ağ sözkonusu sanırım.tabi bu konuda uzman değilim ama benim sorunum yerel ağ(local ağ 2) yi silerek düzeldi.

evet bluetooth ağı sil ırq çakışması yapıodur.

tövbe yarabbim aglardada cakışma duydum ya daha ne diim

evet bluetooth ağı sil ırq çakışması yapıodur.

tövbe yarabbim aglardada cakışma duydum ya daha ne diim

Arkadaşım ben işin uzmanı olmadığımı,bende olan sorunu bu şekilde çözdüğümü yazdım.nedir yani?Farz mı olamayacağı?Dandik bir bluetooth cihazı ve yüklerken uyumusuzluk sorunu dolayısıyla ancak izin verilerek yükleyebildiğim bir bluetooth bağlantısını silerek düzelttim sorunumu.Siz ağlarda çakışma olamayacağı kesinliğini neye dayanarak söylüyorsunuz?Başka bir çözüm öneriniz varsa söyleyin arkadaşa,yoksa okuyun geçin.Siz hiç "beyin fırtınası" diye bir teknik duydunuz mu?Duymadıysanız bir google yapın bakalım neymiş öğrenin.Allah Allah ya.

Arkadaşım ben işin uzmanı olmadığımı,bende olan sorunu bu şekilde çözdüğümü yazdım.nedir yani?Farz mı olamayacağı?Dandik bir bluetooth cihazı ve yüklerken uyumusuzluk sorunu dolayısıyla ancak izin verilerek yükleyebildiğim bir bluetooth bağlantısını silerek düzelttim sorunumu.Siz ağlarda çakışma olamayacağı kesinliğini neye dayanarak söylüyorsunuz?Başka bir çözüm öneriniz varsa söyleyin arkadaşa,yoksa okuyun geçin.Siz hiç "beyin fırtınası" diye bir teknik duydunuz mu?Duymadıysanız bir google yapın bakalım neymiş öğrenin.Allah Allah ya.

o zamn sende google ağ çakışması yaz bakalım ne çıkacak ağ çakışması diye birşey olmaz ağda ip cakışması olur ancak

o zaman form acılmayınca form çakışması pc acılmayınca pc çakışmasıda olur madem bilgin yok çakışma falan deme milleti yanlış yonlendirme

o zamn sende google ağ çakışması yaz bakalım ne çıkacak ağ çakışması diye birşey olmaz ağda ip cakışması olur ancak

o zaman form acılmayınca form çakışması pc acılmayınca pc çakışmasıda olur madem bilgin yok çakışma falan deme milleti yanlış yonlendirme

O zaman eksik kelime yazımı diyelim.zaten kastettiğim odur.ağ çakışması değil ağda (ya da ağlarda) meydana gelen bir çakışma.Ben arkadaşa fikir olması açısından kendi çözdüğüm şekli söyledim.Kafadan da atmadım,bir uzman edasıyla ukalalıkta yapmadım.Bu forumun amacı bilgilerimizi ve tecrübelerimizi paylaşmak değil mi?Bazen hiçbir topiğe birşey yazmak istemiyorum sırf sizin gibi insanları eleştirmekten öte bir yeteneği olmayanlar yüzünden.

Edit:imla

O zaman eksik kelime yazımı diyelim.zaten kastettiğim odur.ağ çakışması değil ağda (ya da ağlarda) meydana gelen bir çakışma.Ben arkadaşa fikir olması açısından kendi çözdüğüm şekli söyledim.Kafadan da atmadım,bir uzman edasıyla ukalalıkta yapmadım.Bu forumun amacı bilgilerimizi ve tecrübelerimizi paylaşmak değil mi?Bazen hiçbir topiğe birşey yazmak istemiyorum sırf sizin gibi insanları eleştirmekten öte bir yeteneği olmayanlar yüzünden.

Edit:imla

senin gibi kafadan sallama bilgiler vermiyorum arkadasım sunu unutma eger ip cakışması varsa cakısan ip ler nete hiç giremez sorunu ii oku ayrıca ip çakışmasıyla ag baglantılarını silmnenin alakası yok.

Konun anlaşılması için ornek vereyim arkadasım elektriklerim kesilio demiş sende direkleri ust uste dikmeşlerdir birini yık demişsin.

Arkadasın sorununa gelince bir ton sebebi olabilir O yuzden birşey yazmıyorum.

Kullandıgın Virüs Programı nedi.Aynı sorunu bende yaşadım.Virüs programının yamasını yanlış yaptıgım için bağlantıda sorun yaşıyordum bi bak istersen.

forumda paylaşılan nod 32 kullanıyorum.Daha öncede kaspersky kullanıyordum yine aynı sorun vardı

arkadaşlar hepiniizn ilgisi için çok teşekkür ederim.birşey farkettim Ethernet kartı anakartla bütünleşik(anakart gigabyte ga945plm-s2) ayriyeten ethernet alıp denemek lazım

Sorun ethernet kartıyla da ilgili değilmiş bu durumda tek çare yeni bir modem kalıyor.Elinde modem satmak isteyen varsa alınır arkadaşlar pm bana ulaşsın anlaşırız fiyatta

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...