Jump to content

Sp3 Xp Lazim Drİver Entegrelİ ((İstek))

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bana acilen biri xp yapabilirmi cok ugraştım yapmayı ama nedense cözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Özelllikleri:

sp3

ie7

media player 11

etherner driveri entegreli olacak

tema orjinal olacak

serial sormuyacak

raid driverleri ekli olacak

ve son istegim herhangi performansı yükselmesi icin cd den eklenti kaldırılmıyacak orjinal nasılsa o şekil kalacak.

Bana böle xp lazım bu sistemi şirketteki bilgisayarlara kuracagım yardım ederseniz cok sevinir minnettar kalırım.

Konuyu yanlış yere acmıs isem kusura bakmayın yetkililer.

Bilinchard : icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz. İletiniz yenidne düzenlennmiştir.

Arkadasım forumu arastırırsan butun bunları ayrı ayrı olarak bulabılırsın.Kimsenın boyle ozel bı ıstek ıcın cd hazırlayıp upload edecegıne ınan mıyorum.

1-Xp sp3 orjınal dosyasını bulabılırsın.İlk once onu ındır

2-Sonra driverpack sıtesınden drıverları ındır.bunları entegre et(içlerinde sata raid derıverlar var zaten) internette cok rahat nasıl yapılacagı anlatılıyor

3-entegre ettıkten sonra cd ye cek sıfre olayıonı da bı sıfre bul gıtsın

4-ie7 ıle media player 11 ı de bu sıteden bulursun yuklersın olur bıter.

Arkadasım forumu arastırırsan butun bunları ayrı ayrı olarak bulabılırsın.Kimsenın boyle ozel bı ıstek ıcın cd hazırlayıp upload edecegıne ınan mıyorum.

1-Xp sp3 orjınal dosyasını bulabılırsın.İlk once onu ındır

2-Sonra driverpack sıtesınden drıverları ındır.bunları entegre et(içlerinde sata raid derıverlar var zaten) internette cok rahat nasıl yapılacagı anlatılıyor

3-entegre ettıkten sonra cd ye cek sıfre olayıonı da bı sıfre bul gıtsın

4-ie7 ıle media player 11 ı de bu sıteden bulursun yuklersın olur bıter.

dostum saol yorumun icin ama zaten yapma imkanım olsa kimseyi zahmete sokmadan kendim yaparım.

denedim ama nedense benim yaptıklarım sorun cıkarıyor ya driver tanımıyor yada sp3 eklenmiyor beceremedigim icin istekte bulunuyorum yardımcı olan arkadaş olursa da iyi olur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...