Jump to content

Windows Vista Ağ Paylaşımı Sorunu Arkadaşlar

ALEVCi

Recommended Posts

slm arkadaşar bi problemim ağ paylaşımı sorunu eskiden 2 pc birbirimiz görüyorduk evde şimdi yine aynı 2 pc duruyor bunlara bi pc daha eklendi hepsinde vista kurulu sistemler ama gel gelelim ikisi masa üstü bnmki diz üstü eskiden bi masa üstü bi diz üstü birbirini görüyordu ama şimdi görmüyor bütün ayarları aynı yaptım ama tıklayınca ağ dan benim bilgisayara onlar giremiyor izin yok diye ufak bi kutuda uyarı geliyor ağ yöneticisine başvurun falan ama ben onların pclere girebiliyorm sorun ne anlamjyorm beyler her ylu denedim neredeyse olmuyor

Aynı sorun bizde de var malesef.. Xpden xpyi rahat rahat görüyoruz.. Xpden vista gözükmüyor vistadan da xp..

bizde hepimiz vista ben xpden olsa hallederim vistadan da hallederim ama şu an bnm notebook a giremiyorlar ağdan anlamıyorm neden önceden 50 kere yaptık bişi olmadı geldi bu sefer nolduysa oldu girilmiyor

Ağ ortamında birbirinizi görüyorsanız.

Vista olan pc,lere ağdan erişim sağlamak için kullanıcı hesabına parola koyun ağ,dan bağlanmak istediğinizde sizden

kullanıcı adı ve şifre ister bağlanacığınız pc,nin kendi kullancı adı ve şifresini verin bağlanırsınız.

Ağ ortamında birbirinizi görüyorsanız.

Vista olan pc,lere ağdan erişim sağlamak için kullanıcı hesabına parola koyun ağ,dan bağlanmak istediğinizde sizden

kullanıcı adı ve şifre ister bağlanacığınız pc,nin kendi kullancı adı ve şifresini verin bağlanırsınız.

deniyorm bunu düşündüm ama saçma gelmişti bi deneyelim bakalım saoalsın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...