Jump to content

Cd-rom

rafik

Recommended Posts

arkadaslar bilgisayarimda normal cd yazdirabiliyorum ama cd-rw ye yazdirdiimda %60lara fln gelince hata verio baska bilg.lerde denedim cd saglam yazilio bunun sebebi ne olabilr acaba olmadi die format bile cektim simdiden teskkr edrm

cd-rom un cd-rw yi desteklemiyordur belki.tam modelini yazarmısın

evet dekteklio dvd\cd-rw yazio untunde

EDİT:o zaman arızalıdır kardeşim.sen onu bir tamirciye göster yada yenisini al.ama bir ihtimal yazılımsal bir sorunda olabilir...

cd-rom un cd-rw yi desteklemiyordur belki.tam modelini yazarmısın

EDİT:o zaman arızalıdır kardeşim.sen onu bir tamirciye göster yada yenisini al.ama bir ihtimal yazılımsal bir sorunda olabilir...

laptoplarda cdrom deiştirileibilinio mu

seninki laptopmuydu niye.baştan neden söylemiyorsun.o zaman işin rengi değişir işte.değşip değişmediğini bilmiyorum.

dizustu olmasi neyi deiştirir ki? :S sence %60 larda kayetip hata vermesi ve oraya kadar yazdiiklarinin içnde olmasi ve kullanilio olmasi normal mi

dizustu olmasi neyi deiştirir ki? :S sence %60 larda kayetip hata vermesi ve oraya kadar yazdiiklarinin içnde olmasi ve kullanilio olmasi normal mi

onunla ilgili birşey demedimki ben zaten laptopların cd-romunun değişip değişmediğini bilmediğimi söyledim sadece :whistle:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...