Jump to content

Xp Kopyası

yunaklıburak

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
arkadaşım çok saol nasıl image yapacaz bi yardımcı olsan

Arkadaşım, nero express'i aç. Kalıp, tasarı, kopya diye bir bölüm var, orayı tıkla. En üstte tüm cdyi kopyala yazar. Ordan yapabilirsin.

Nero programı olmayan ise bedava olan imgburn programını internetten indirip kurar. Birebir kopyalama ile kopyalar.

İmgburn çok başarılı ve küçük bir program.

Bu sayfada hem indirme linki, hem de Türkçe yaması var. Kurulumdan sonra Türkçe yamayı C:\Program Files\imgburn\languages klasörüne kopyala. Sonra programı çalıştırıp tools menüsünden settings'e tıkla. açılacak pencerede language satırının altında dil seçebilirsin.

veya:

nlite programını indirip kur:

Please register to see this content.

Kurduktan sonra Türkçeyi seç. Yamasız, kendinden dil desteği var.

Bilgisayarıma girip C yi aç. Orada xp adlı yeni ve boş bir klasör oluştur. Elindeki boot etmeyen xp cdsinin içini kopyala o klasöre yapıştır.

Nlite programını çalıştır. windows yükleme dosyalarının klasörü sorunca gözat a tıklayıp C deki klasörünü göster. Sonra bootable iso yaptır. O isoyu da imgburn ile cd ye yazdır.

arkadaşlar gecenlerde bir xp cd si arıyordum saolsun arkadaşın biri verdi ve format attım ama o cd nin kopyasını da çıkardım ama çalışmıyor ndense bi yardımcı olsanız

Kardeşim ultra iso programını indir!...

kur bilgisayarı yeniden başlat

O format attığın cd'yi CD-rom'a TAK

bilgisayarım'a gir CD'rom'a sağ tıkla ultra iso seçenekleri var winrar gibi ordan imaj al seçeneğine tıkla kur!...

Ultra iso programını burdan alabilirsin!...

http://www.mayonez.net/2007/09/26/ultra-iso-8-premium-edition-8.6.3.2056.html[/CODE]

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...