Jump to content

Mozilla Firefox Yönlendirme Hatası

mutlku_1991

Recommended Posts

herhangi bir net sayfasına giriyorum www.ask.com sayfasına yönlendiriliyor her sitede olmuyor ama çoğunlukla oluyor tnctr'ye bile zor girdim önbellekten girdim arkadaşlar ne yapcam şunu bilen varmı halledelim arkadaşlar yardım bekliyorum bilenlerden mozilla donmaya yapmaya başladı

Arkadaşım mozilla firefoxu önce kaldır.Program Files te klasörü kalırsa onu da sil.Şimdi Artık dosyalarını da temizleyeceğiz.Aşağıda yazdığım adımları sırasıyla uygula

1.Masüstündeki Bilgisayarım simgesine çift tıkla ve gelen ekranda yukarudaki araç çubuğunda Araçlar > Klasör Seçenekleri Görünümü aç.Ve Gizli Dosya ve klasörleri göster i işaretli tamam deyip ekranlardan çık.

2. C:\Documents and Settings\Kullanıcı adlı klasör\Application Data ve C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adlı klasör\Local Settings\Application Data da bulunan mozilla adlı iki klasörü de sil.

3.Şimdi firefoxu yeniden kur.Sıfır kurulum gibi kurulacaktır.mozillaya kayıtlı site şifrelerin, kullandığın eklentiler,...vs hepsi silindi.Temiz bir kurulum yapmış olacaksınız.Artık bundan sonra daha dikkatli olunuz.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...