Jump to content

U-torrentde Hız

canpolat11

Recommended Posts

arkadaşlar ben torrent linkleri indirmek için u torrent kullanıyorum yalnız 106 dan üstüne çıkamadım idm ile bir dosya indirirken 190 ı bile gördüm bağlantım 1mbit ama o hızı gördüm ama torrente o hızı göremiyorum ne yapmamlazım hız sınırı unlimited ama en fazla okadar oluyor ne yapmam lazım 120 gibi hızlarla indirmem için.saygılar

Rapid bazen yapıyor, 1mbit kullanıcı Free olarak 120 bulur,Premium ise 140 bulabiliyor bazen ama U torrent 1 mbit hızınız varsa 119 kb/sn yukarı çıkamassınız.

işte en azından 115 falan olsa yine iyi nasıl hızlandırabilirim bunu cevabın için sağol.saygılar

Torrentin mantığı Seed Leechdir.Seed--> İndirmeyi bitirmiş olan kişi Leechlere gönderendir.Leech-yani yeni indirmeye başıyor.

Seed Ne kadar yüksek olursa Hızın onun aşasına düşmez ve o hızla çekersin.

Örnek:

4ywshwdb35kt17ccrezt.jpg

Onun için çok hızlı çekiyoruz.

Torrentin mantığı Seed Leechdir.Seed--> İndirmeyi bitirmiş olan kişi Leechlere gönderendir.Leech-yani yeni indirmeye başıyor.

Seed Ne kadar yüksek olursa Hızın onun aşasına düşmez ve o hızla çekersin.

Örnek:

4ywshwdb35kt17ccrezt.jpg

Onun için çok hızlı çekiyoruz.

Dostum senin net hızı kac yanlıs gormuyorsam 700 kb / saniye ile indiriyon bu mantığı banada anlatsan.. :)

ilk baştaki arkadaş bağlantım 1 mbit demiş sonra 190 gördüm demiş max oda hiç görünmez 128kb dır..ama 1 mbit internet ile 115kb kadar görülebilir bence hızın çok normal..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...