Jump to content

Galatasaray 1 - 0 Hamburg Sv

zinnnn

Recommended Posts

Maçın son 10 dakikasını Star TV verdi. Sahada dolanan ölüler topluluğu gibiydi Galatasaray. 2 - 2 olunca kendini toplayamamış takım her halinden belliydi. Hal böyle oluncada 3. gölü yediler. Birde biri söyleyebilirmi Kewell ın stoperde ne işi var :p

tamamiyle taktik hata,Bülent Korkmaz'la bu iş yürümez.

Ya neyse fenerlilerin yüzde doksanı böyle hazımsız.Ben fener porto'ya gol attığında seviniyordum ama salaklık bendeymiş,böyle taraftarı olan bir takım zaten Türk takımı değilmiş.Sizin gibileri gördükçe Türklüğümle gurur duyuyorum,iyi ki bunlar gibi değilim diyorum.Hangi mantıkla bir Türk takımına karşı yabancı bir takımı savunabilirsiniz ya?Ayıp ayıp...

Alakası yok söylediklerinin, bu arada önce kendinize bakın sonra bize bakın ...

Maçın son 10 dakikasını Star TV verdi. Sahada dolanan ölüler topluluğu gibiydi Galatasaray. 2 - 2 olunca kendini toplayamamış takım her halinden belliydi. Hal böyle oluncada 3. gölü yediler. Birde biri söyleyebilirmi Kewell ın stoperde ne işi var :p

Bende anlayamadım Kewell'i orada görünce neden acaba, Bülent Korkmaz acaba ne düşündü onu oraya koyarken .

bir fenerli olarak üzüldüm gassaraylı arkadaşlar kadar üzüldüm keşke bu turu geçip ceyrek finalde elenseydi şimdi ülke puanlarımızda gitti herhalde tam emin degilim kötü oldu bu galatasarayın huyumudur ilk önce öne geçip sonra macı vermek inanın kızgınlıktan yazıyorum düşünün benimki bir fenerlinin zoruna gidiyorsa böylesi yenilgiye ne diyecegimi bilmiyorum gelelim birbirimize olan kin ve nefret akıl ve mantıgımızı örtmemeli gassaray elendi şimdi iyimi oldu bu gidişle 2-3 yıl sonra 3 takımla katılırız avrupa kupalarına...

kewelin stoper oynamasinin nedeni başka adam kalmamasi.Paf takimdan semih var ancak maç eksigi çok.geçen maçta emre kırmızı kart yiyince kewel geçmişti.Kewel geçn takimdayken stopermiş.Ancak Asıl soru şu.Kewela gelinceye kadar başka adam mi yok.Böle saçma bi durum olmaz.De Santisin yedigi 1. gol.Bende halisahada hep kaleciyim.Üniversitedede kaleci oldum.Ben o gole öle bakmaz uzanmaya çalişirdim.Sanki De Santisi zorla koyuyorlar kaleyede isteksiz duruyor.Lİncoln gidecek.Bülent kormaz bu sene sonu yok inş.Galatasarayi kutluyorum oynadigin oyun beni tatmin etti.Şu bir gerçek Hangi ülkede bir takim avrupada(UEFA,şampiyonlar ligi) oynarken o takimi tutumayan ancak kendi ülkesinin takımı olan Giderde karşı ülkenin takimini tutar onlar gol attikca sevinir.Bu mu sizi İnanciniz bu mu sevdiriyor sizi.Ben Fanatik Galatasaray'liyim ancak Fb Gol yediği zaman pis pis gülmedim.Sevinmedim.üzüldüm.Dua ettim.Yaziklar olsun size.Biz Türkler bunlari nasil aşariz diye birbirimizi ditmeye çalişirken Diğer ülkelerdeki takimlar kupalari alsinlar.Bizde o takimlarin final maçini izlemekle avunalim.Biz Bunlari aşamiyoruz kendi ülkemizdeki takim gol yedigi zaman seviniyoruz.Yaziklar olsun Diyorum Başka Bişey Demiyorum.

GALATASARAY'İ YİNEDE TEBRİK EDERİM.AZDA OLSA BİZE BU DUYGUYU YAŞATTİGİ İÇİN.

pcmemo gerçekten bu konuşmandan dolayı seni tebrik ediyorum kardeşim bende koyu bi gsliyim gerçektende ilk başlarda çok güzel oynadık takımımızıda tebrik ediyorum ama şunu sölemeden geçemicem maç 2-0 olduktan sonra defansa çekilicektik kontra ataklar yaparak hamburgun kalesine yüklenicektin hamburgda böle yaparak maçı aldı zaten ama yinede bizimkiler iyi mücadele etti bu kadar sakat olmasına rağmen buralara gelmeleri bile büyük bir başarı....inş. bundan sonra daha iyi işler çıkarırız...saygılarımla....

elensekde tebrik ediyorum galatasarayımızı biraz daha kondisyonumuz olsaydı bordouex maçındaki gibi alabilirdik maçı olsun sağlık olsun.arda'yı da tebrik etmeden geçemiyeceğim helal olsun tam bir galatasaraylı sonuna kadar savaştı.inşallah bir dahaki sefere TEKRAR kazanırız bu kupayı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...