Jump to content

Gta Vice City Calısmıyor

oca57

Recommended Posts

arkadaslar ben gtayı yukluyorum fakat asagıdakı resımlerdekı gıbı ıkı tane hata gelıyor yoksay dıyorum cragını falan yapıyorum oyunu acmaya calıstıgımda acılmıyor acaba bu hata veren dosyaları bulma ımkanımız varmı??

işte hata verdıgı resımler

hata1a.jpg

bu ılk hata yoksay dıyorum pesınden alttakı hata gelıyor

hata2.jpg

yardımlarınız ıcın sımdıden tsk ederım tnc aılesı..

hayır cd den kurmuyorum bılgısayara ındırmıstım oyunu guzelce oynuyordum fakat sonradan acılmadı gta vice city bır hatayla karsılastı durdugrulması gerekıyor dıye hata verdı o gunden sonra kac kere kadırıp kurdum hep aynı hata bılgısayarda dıuran ses dosyası nereye gıttı bılemedım tek tek arıyorum ama standart ses dosyası cıkıyor hep

dedım belkı forumda gta vice city oynayan varsa bu ses dosyalarını paylasır bende oyuna atarım dıyordum

hayır cd den kurmuyorum bılgısayara ındırmıstım oyunu guzelce oynuyordum fakat sonradan acılmadı gta vice city bır hatayla karsılastı durdugrulması gerekıyor dıye hata verdı o gunden sonra kac kere kadırıp kurdum hep aynı hata bılgısayarda dıuran ses dosyası nereye gıttı bılemedım tek tek arıyorum ama standart ses dosyası cıkıyor hep

dedım belkı forumda gta vice city oynayan varsa bu ses dosyalarını paylasır bende oyuna atarım dıyordum

arkadaşım radio istasyonunu kuruumda seçme öyle bi kur :good:

arkadaşım radio istasyonunu kuruumda seçme öyle bi kur :good:

yok kardes olmadı benım bılgısayar gtayı acmıyor zaten bılgısayara bu aralar bırsey oldu dvdlerı de okumuyor cd yı okuyor dvd yı okumuyor dvd surucusu servıse gondercegım bos vakıt bulursam...

• 9 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Kardeş ben de gta vice city'yi cd'den kurarken bu hatayı veriyordu. Yoksay diyodum.Kurulum bittikten sonra

2. cd'deki audio dosyasını komple gta vice cty'nin kurulu olduğu dizine atıyordum ve oluyordu. Bi sen de dediğim denesen iyi olur.

Arkadaşım nedendir bilinmez aynı sorun benim CD'de de çıkıyor. Sen INTERNET'ten başka bir ISO dosyası indir. Ve CD'ye çekmeden kullan. Yani Winrar ile aç.

Düzenleme: Bilgisayarının Windows Sürümü nedir?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...