Jump to content

Nod32 2.70.39 Tr Ticari Sürüm Sorunu

ysml

Recommended Posts

arkadaşlar hepinize kolay gelsin.valla tnc sitemzide dahil araştırmadığım yer kalmadı.sorunum nod32 2.70.39 sürümünün key sorunu,bunu ticari sürüme yükseltme şansımız varmı arkadaşlar,fix denile olayı yapıyorum 45 yıllık filan uzuyor ama güncelleme yapmıyor.bu nod32 2.7 tr sürümünün sınırsız ve sorunsuz güncelleme şansımız varmı,bu sorunu nasıl hallederiz.yardımcı olsursanız sevirinirim arkadaşlar.hepinizden allah razı olsun.cvb larınızı bekliyorum...

Arkadaşım bahsettiğin sorunu anladım ama sana şöyle bi yardımım dokunabilir.Hakanakt arkadaşımızınyapmış olduğu katılımsız nod securty var ve süre bölümünde , süre sınırı yok ibaresi var yani anlycan full (kıyamete kadar:)) sitede mevcut bi indir dene güncellemeside sorunsuz bizzat denedim.Umarım yardımcı olmuşumdur kolay gelsin.

ya abi,nod32 smart securyt değil nod32 2.7 var ya bunun ticari sürüm yada uzatmlaı crackını arıyom,fix var bir tane işte 45 yıl uzatıyor ama güncelleme yapmıyor,sorun çıkartıyor güncelleme yapmıyor..sorun o yani

ya abi,nod32 smart securyt değil nod32 2.7 var ya bunun ticari sürüm yada uzatmlaı crackını arıyom,fix var bir tane işte 45 yıl uzatıyor ama güncelleme yapmıyor,sorun çıkartıyor güncelleme yapmıyor..sorun o yani

Senin aradığın Smart Securty deilmi biraz daha net açıklarsan yardımcı olabilirim.

aslında smart secuırty de olur ama güncelleme sorunu oluyor ondada orjinal gibi olmuyor yani.Sonuçta farketmez esetin bi ürünü olsun full ve sorunsuz güncellemeli olsun.yardımcı olursanız sevinirim.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...