Jump to content

Hedef Bul Kapatmak

alperica

Recommended Posts

İnternet cafeciyim oyunlarla ilgili bazı sorunlar yaşıyorum çocuklar oyunların üstünde sağtuş özellikler-hedef bul diyip klasöre direk ulaşabiliyorlar. hard disk 2 parça halinde C: bölümünde deepfreeze benzeri program kullanıyorum ordan yana sorunum yok reset atınca sistem eski haline geliyor. Ama D: bölümde sorunlar yaşıyorum çünkü orda deepfreeze yok. Online oyunlar pacth attığı için orayı kilitliyemiyorum. Benim istediğim hedef bulu nasıl kaldırabilirim. D: nin içindeki program files gizlediğimde hedef bul çalışıyor yani hertürlü dosyaya ulaşıyor. Disk kitleme programları kullandım (hide my drivers vs.) onlarda online oyunlar pacth atmıyor. Yardmlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Administrator

Registry vs ile yapılabileceğini sanmıyorum.

adszlgn.jpg

Reshack ile shell32.dll dosyasını açıp DIALOG kısmında resimde gösterdiğim yerden silebilirsin. Ama bu dosyayı windows çalışırken kaydedemezsin. Önce yenisinin adını shell32.dll.bak yap. Sonra modifiye edilmişi eskisinin yerine at.

Ayrıca Windows File Protection kapalı olmalı. Modifiye xp kullanıyorsan kapalıdır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...