Jump to content

Vista Da Office 2007 Sorunu

kacaksevgilim

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar vista kullanıyorum.office 2007 kurdum ama word girip kapatmaya çalıştıgımda"windows çalışmayı durdurdu" diye hata veriyor ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler

güncelleme yabtınmı yabtınsa olur vistada güncelle yabmayacan yabarsanda iki güncelleme var bunlara yabmayacan kötü yazılımları temizleme ve dram scane banada kalırsa hiç yabma ben faydasını görmedim zararından başka

güncelleme yabtınmı yabtınsa olur vistada güncelle yabmayacan yabarsanda iki güncelleme var bunlara yabmayacan kötü yazılımları temizleme ve dram scane banada kalırsa hiç yabma ben faydasını görmedim zararından başka

cevap için teşekkürler dokumacı evet güncelleme yapıyorum sürekli ama sorun yazıcıdan sanırım.yazıcının driverlerini kaldırdım sorunsuz bir şekilde çalışıyor ofis bu arada yazıcı Hp deskjet D1460 cd de driverin vista ile uyumlu oldugunu söyluyor ama anlamadım şuan daha büyük bir sorunum var dokumacı onuda yeni bir başlık açarak belirteceğim onunlada ilgilenirsen sevinirim şu forumda benden çok arıza yaşayan olmuyodur

arkadaşım hemşerim bak yukardada yazdım o iki güncellemeyi yabma bunlar vistayı yavaş yavaş çökertir önce ofisten başlar sonra sanki pcde vürüs varmış gibi kasar birde ilk sıradaki güncelleme adınını unuttum onuda yabma ondanda huylandım selamlar kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...