Jump to content

Vista'nın Sinir Bozucu Dörtgen Gölgelendirmeleri..

horny79

Recommended Posts

Arkadaşlar nette o kadar araştırmama rağmen bu konuda bir sonuç bulamadım.Ben Vista kullanıcısıyım ve bundan memnunum ancak bir konuda yardıma ihtiyacım var.Vista'daki şu ikonların yada dosyaların üzerine mouse geldiğinde beliren dörtgen gölgelendirmeye çok sinir oluyorum.Windows clasic temaya geçme haricinde (aero temayı seviyorum) bir fikri olan varsa lütfen paylaşsın.Siz sevgili ve bilgili arkadaşlarımdan yardım bekliyorum...Şimdiden Teşekkür Ediyorum...

değiştirmek mi istiyorsun rengini yoksa kaldırmak mı istiyorsum

yok kardeşim renk falan değil tamamıyle bunları kaldırıp kurtulmak istiyorum.Gerçekten çok sinir oluyorum.Lütfen bilgi ve yardımlarınızı esirgemeyin..Bekliyorum saygılar...

o kolay bilgi sayarıma saga tıkla özellikler de en alta performansa gir ordan görsel efekleri ayarla var ora gir ordan özeli seç aşagıdaki kutullarda gölge yazan tüm kelimeleri boşalt tamam de burdan ayarla gölge yazanlardan x6bdyu.jpg ben böyle kullanıyorum

o kolay bilgi sayarıma saga tıkla özellikler de en alta performansa gir ordan görsel efekleri ayarla var ora gir ordan özeli seç aşagıdaki kutullarda gölge yazan tüm kelimeleri boşalt tamam de burdan ayarla gölge yazanlardan x6bdyu.jpg ben böyle kullanıyorum

Kardeşim bilgi için çok teşekkür ederim. Sinir olduğumdan Vistayı kaldırıp Xp kurmuştum.Şimdi verdiğin bilgiler doğrultusunda tekrar Vistayı kurcam.Sende öyle kullanıyorsan demekki işe yarıyor.Ayrıca senin Win7 teması çok güzel mümkünse onun linkini verebilirmisin? Tabii kurulumunuda anlatırsan çok sevinirim çünkü bu vistada tema kurmak gerçekten zor...

Kardeşim tekrar merhaba ama verdiğin bilgileri aynen uyguladım fakat bi değişiklik olmuyor.Anlaşılan bu derdin devası yok.Yinede daha farklı bu konuyla ilgili bilgiler olursa paylaşmanızı bekliyorum...Görüşmek üzere...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...