Jump to content

Masaüstü .dosya Ve Diğer Ikonları Değiştirmek

miy33

Recommended Posts

sevgili arkadaşlar bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

yaptığım xp de masaüstü ikonlarını klasör ikonlarını nasıl değiştirebileceğim acaba.klasik ikonlar insanı bayıyor.morning arkadaşımızın xp modifiye etme anlatımları diye bir konusunu okudum okumak ne kelime yalayıp yuttum.ama anlamadım bu ikonları toptan değiştirim yine morning arkaşasımızın xp cd sinin görünümünü değiştirme konusunda buna değinmiş ama ben yine anlamadım. resimli anlatım falan varmı sitede bana link verebilirmisiniz acaba elimde sitenin sabit konusu olan ikon ve vektör arşivinden beğendiğim bi paket indirdim laakin uygulayamıyorum değiştireiyorum.

sevgilerle kalın

değerli üstadım morningin anlatımında sorun yok helal olsun ona saolsun bilgilerini paylaşıyor bizimle.allah ona ve diğer üstadlarıma uzun ömürler versin.. benim sorunum kafam kalın biraz bu yüzden yani

3,5 haftadır bu xp'im üzerinde çalışıyorum rosource hckerden tutta power iso , restortor2007 ,nlite vs

uğraşıp duruyorum lakin hakkatten bunu yapamadım. birazda kafam şişti belkide ondandır. daha 1 arpa boyu yol katettim c-ronaldadan tutta tugrul 61 ine kadar saolsunlar yadımlarını esirgemediler. vallahi bunu yapamadım nasıl olacak bilmiyorum tıkandım kaldım..

shell32 expand -r yaptıktan sonra onu restorator ile aç ve icon sekmasine gel hangi iconu hangi iconla değiştirmek istiyorsan iconu üstüne sürükle bırak değişsin sonra kendi. Bu işlem bittikten sonra shell32 dosyasını makecab yapıp i386 klosörüne atarak işlemi bitirebilirsin. Kolay gelsin. :rant:

VAY SEN NEYMİŞSİN BE ROACH 16 .CANINI YİRİM SENİN .ÇOK AMA ÇOK SAOLASIN. BU HİÇ AKLIMA GELMEDİYDİ .ZATEN GELEMEZDİ.ÇÜNKİ BİLMİYORDUM. VAROLASIN

VAY SEN NEYMİŞSİN BE ROACH 16 .CANINI YİRİM SENİN .ÇOK AMA ÇOK SAOLASIN. BU HİÇ AKLIMA GELMEDİYDİ .ZATEN GELEMEZDİ.ÇÜNKİ BİLMİYORDUM. VAROLASIN

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...