Jump to content

Msn Plus Patron Kilidi - Resimli Anlatım

Recommended Posts

MSNde yazışırken aniden açık pencerelere kapatabilir veya bilgisayarınızdan kalktığınız MSN'nizi kilitleyebilirsiniz.

Öncelikle MSN Messenger'imıza uygun MSN Plus indirip kuruyoruz.

Buradan:

Sonra MSN menümüze eklenen Plus'tan "Tercihler ve Seçenekleri" seçiyoruz. (Bkz. Resim:1)

15421590.jpg

Karşımıza gelen pencereden "Messenger" -> Sonrasında "Messenger Kilidini" seçiyoruz. Burada MSN'mizi kilitlemek için kısa yolumuzu belirliyoruz. Diğer ayarları tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. (Bkz. Resim:2)

21002681.jpg

Sonrasında MSN'miz kilitliyken Durumumuzu ve System trayda görünecek iconumuzu belirliyoruz. Hemen altında MSNmizi açmak için gireceğimiz parolamızı belirleyip işlemimizi tamamlıyoruz. (Bkz. Resim:3)

10297551.jpg

İşlemimiz tamamdır. (Bkz. Resim:4)

27433278.jpg

kardeş benim bir sorunum msn min benden başkaları tarafından açıldığını düşünüyorum.

Açmadığım zamanlarda arkadaşlar açıldığını söylüyor.Şifremi değiştirdim ama arada gine

bu sorunla karşılaşıyorum.Sanırım bununla daha güvenli olur değilmi.

Birde benden başkası açdığı zaman msn mi kiminle ne görüşdüğünü nasıl anlarım.

kendi blg.da kayıt yedeklemesi ayarlarını yapdım ama başka bir bilgisayarda açıldığı zaman nasıl

takip ede bilirim.Yardımcı olursan yada yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

kardeş benim bir sorunum msn min benden başkaları tarafından açıldığını düşünüyorum.

Açmadığım zamanlarda arkadaşlar açıldığını söylüyor.Şifremi değiştirdim ama arada gine

bu sorunla karşılaşıyorum.Sanırım bununla daha güvenli olur değilmi.

Birde benden başkası açdığı zaman msn mi kiminle ne görüşdüğünü nasıl anlarım.

kendi blg.da kayıt yedeklemesi ayarlarını yapdım ama başka bir bilgisayarda açıldığı zaman nasıl

takip ede bilirim.Yardımcı olursan yada yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

onun görüşmelerini göremezsin kardeş şifreni kimsenin bilmediğinden eminsen msn açtığın pclere dikkat et keylogger olabilir :rant:

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...