Jump to content

Perfect Xp Sp3+ 2009

Recommended Posts

slmlar arkadaşlar ben microsoft flight simulator x oyununun hastasıyım bu oyunu perfect xp 2009 da oynayamıyorum oyunun kurulumunda sorun yok ancak açmaya çalıştığımda MSXML 4.0 kurulmadı MSXML yi ayrıca yükleyin diyor microsoft.com dan indirip kurdum ama yine çalışmadı daha önce perfect 2008 kullanıyordum ama onda böyle bi sorun yoktu defalarca denedim herşeyi yaptım ama bi çözüm bulamadım araştırmalarımdan aldığım bi bilgiye göre sorun MSXML 4.0 ün son güncellemelerinden kaynaklanıyormuş ama bi çözün bulamadım perfect 2009 her şeyiyle cok güzel ama bu sorun beni cok üzdü cevaplarınızı bekliyorum

• 6 ay sonra...

arkadasım bende seningibi aynı sorunla karsı karsıya kaldım internette arastırdım herkes farklı farklı seyler sunmus hic biri kafama yatmadı

bende perfectsp3 kullanıyorum cok memnunum ilk defada böle bi hata ile karsı karsıya geldim ... msxml 6.0 yuklu pcmizde :D

Bende de farklı bi hata ile karşılaştım. Need for Speed II (Eskisi yani) kuruluyo ama çalışmıyor. Oğlum çok seviyo ve istiyor ama ne yazıkki çalışmıyor:( Bunun içinde önerileri olan arkadaşlar var ise banada yardımcı olabilirler mi? İyi çalışmalar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...