Jump to content

Tazwanted Aranıyor

horny79

Recommended Posts

Arkadaşlarım; hem kendim hemde kardeşimin çok sevdiği TazWanted oyunu arıyordum.Buldum ama kursağımda kaldı...Çünkü nasıl oluyorsa Vistada mükemmel bir şekilde çalışan oyun XP kurduğum zaman

ekran ayarlarında tıkanıp kalıyor ve oyuna geçmiyor...Bu durum hakkında bilgisi olan varsa yada xp için farklı link varsa siz bilgi dolu dostlarımdan reca ediyorum..Acilen bekliyorum...Sonsuz teşekkürler şimdiden...

arkadaşım sen oyunu ripli mi indirdin yoksa normal iso kalıbı olarakmı indirdin bunları cevaplarsan iyi olur ona göre bilgi veririz bende yanılmıyorsam onu ripli indirmiştim bi yerden sonra oyunda sorun oluyordu ben ripli olduğu için olduğunu düşünüyorum maa başka birşeyde olabilir.saygılar

arkadaşım sen oyunu ripli mi indirdin yoksa normal iso kalıbı olarakmı indirdin bunları cevaplarsan iyi olur ona göre bilgi veririz bende yanılmıyorsam onu ripli indirmiştim bi yerden sonra oyunda sorun oluyordu ben ripli olduğu için olduğunu düşünüyorum maa başka birşeyde olabilir.saygılar

Kardeşim öncelikle ilgilendiğiniz için çok sağolun...Oyunu full ve ISO kalıbı olarak indirdim ve cd'ye yazdırdım...Anlamadığım şey Vista'da hiçbir sorun olmadan mükemmel bir şekilde kuruyorum ve oynuyorum ama XP'de kurulum bitip ekran ayarları yapınca hata (gönder-gönderme) uyarısı geliyor ve oyuna geçmiyor...Ayrıcan ekran kartımın bütün güncellemeleride yapılmış halde ancak bu soruna uzun zamandır kimse çözüm bulamıyor...Siz değerli dostlarımızdan acil yardım bekliyorum...Saygılar bizden..

icon13.gifDİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecektir.

Anladım ve başlığı değiştirdim kurallara uygun şekilde...Özür dilerim..

Alıntıdır...

Kardeş ben rip'lisinide denemiştim ama olmadı..Ekran ayarlarını yapıcağımız küçük kutu karşımıza gelince tıklıyorum fakat o gıcık hata raporu çıkıyor delircem..Anlamadığım şey crack sorunlu olsa Vista'da da çalışmaması lazım ama sadece bu sorun XP kuruluyken oluyor...yinede paylaşım için sağol...yardımlarınızı beklemeye devam ediyorum...

• 4 ay sonra...

tazwantedpcpack.jpg

37509medium.jpg

37514medium.jpg

TazWanted ISO PC

INFO

Please register to see this content.

SYSTEM REQUIREMENTS

Operating System: Windows® 98/Me/XP

Processor: Pentium® III 500 MHz or higher

Memory: 32 MB RAM (64 MB for XP)

Hard Disk Space: 850 MB Free

CD-ROM Drive: 8X Speed

Video: 16 MB (32 MB recommended) Windows® 98/Me/XP-compatible SVGA video card*

Sound: Windows® 98/Me/XP-compatible sound card*

Control: Keyboard and Mouse (Gamepad recommended)

DirectX®: DirectX® version 8.1 (included) or higher

Kurulum

Rar dan iso dosyayı cıkarın

cd ye yazdırın veya daemon tarzı sanal sürücüye yükleyin

normal kurulum yapın

oynamaya hazırdır

No crack - crack istemez arkadaşlar

http://rapidshare.com/files/246630036/Derinport.iN-TazWanted-devrimow.part1.rar
http://rapidshare.com/files/246667176/Derinport.iN-TazWanted-devrimow.part2.rar
http://rapidshare.com/files/246625248/Derinport.iN-TazWanted-devrimow.part3.rar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...