Jump to content

Xpl Ite

DY125-36@

Recommended Posts

slm arkadaşlar ben forum da yeniyim yalnız bir sorum var şimdi ben bu modifiye edilmiş işletim sistemleri bölümünden 2 sistem hosuma gittiişemcim celeron oldugundan galiba ;) biri pf xplite diğeri de lite xp şimdi bu iki sisteminde mb boyutu düşük bunların ikisini bir cd ye yüklemek mümkünmü yani cd yi taktıgımızda hangisini yüklesin diye sorsa olmazmı böyle bişey bir yardım edin lütfen ayrı ayrı cd ye yüklemkten ben usandım

slm arkadaşlar ben forum da yeniyim yalnız bir sorum var şimdi ben bu modifiye edilmiş işletim sistemleri bölümünden 2 sistem hosuma gittiişemcim celeron oldugundan galiba unsure.gif biri pf xplite diğeri de lite xp şimdi bu iki sisteminde mb boyutu düşük bunların ikisini bir cd ye yüklemek mümkünmü yani cd yi taktıgımızda hangisini yüklesin diye sorsa olmazmı böyle bişey bir yardım edin lütfen ayrı ayrı cd ye yüklemkten ben usandım

olur ama bunun için ozel boot yazılımı kullanman gerekiyor ve install ayarlarında değişiklik yapman gerekir. Acemi oldugun için şuan bunu yapmazsın. Yani öle kopyala yapıştırla yapılmaz. Bilgisayarın içinse Perfect xp lite oneririm sorun cıkmaz

Aşağıdaki konu ile multiboot cdye 2 xp ekleyebilirsin.Ama konuda verdiğim multiboot cd-dvd yapımı dersini izlemelisin önce.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=68563[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...