Jump to content

Hd Sorunu Galiba

0_mega

Recommended Posts

arkadaşlar tam emin değilim ama sanırım hard diskimde problem ..aldığım günden beri aynı hatayı yapıyor pc herşey normalken kapatıyorum ama bi süre sonra açmak istediğimde hoşgeldin yazısını gecemiyorum.kasada bulunan hdd ışıkları yanmayı kesiyor ne yapsam aşamıyorum.tek çare bazen güvenli kip bazende yani genelde format oluyor ..hd markası samsung 160 gb lik sata 7200 rpm ...sizce sorunum nedir..yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

valla bi ihtimalde olsa yerel diskini 2 partitationa ayırıyorsan 2. partitationundaki yedeklerin virüslü. yani c yi ve varsa d yide komple sil öyle bir dene. antivirüs kurmadan önce hiçbirşey yükleme ilk işin antivirüs yüklemek olsun.

arkadaşım ilgin için teşekkürler.ayrıca hata yapmışım hard disk western dijitalmiş. :p ewet dediğin belki doğru olabilir ama C ve D silip komple format atsamda yine aynı şeyi 1 kaç gün sonra yapıyor hard diskler için bi yazılım felan yokmu acaba o sorunlu olabilirmi..bu yazıyıda format attıktan 5 dakika sonra yazabildim..sıkıldım artık formattan ne olur bi çare bana ...teşekkürler

1 tane hard diskim var 1 tane cd yazıcım bir tanede dvd yazıcım var..dikkatimi çeken başka bişi ise sağ altta donanımı güvenle kaldırda bi uyarı çıkıyorya orada WDC WD 1600AABS-00PRA0 yazıyor bu da benim hard diskimin markası ne alaka anlamadım ki zaten çok fazlada anlamam bilgisayatrdan...cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler..eyvallah saygılar

güvenle kaldırda bi uyarı çıkıyorya orada WDC WD 1600AABS-00PRA0 yazıyor

dediğine göre ya raid kullanıyorsun yada sata hdd hot plug

Bu kadar az bilgi ile birşey diyemiyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...