Jump to content

Ses Kartı Sorunu..

0sk1

Recommended Posts

Format attıktan sonra driverlerı yüklüuorum bu uyarı geliyor Devam diyorum ses çıkmıyor.. Yüklemiyi durdur diorm yine ses çıkmıyor..

adszg.jpg

ya ben bir ara böyle şeyle karşılaşmıştım bendede kamera driverini yüklerken böyle uyarı geliyordu bende yüklemeyi surdur diyordum sorun cözülmedi ama tekrar yüklemeyi başlattım devam et seçeneğini seçtiğimde kurulumu tamamladı ve sorun halloldu sende driverini yuklerken bu uyarı geldiğinde devam seçeneğinin tıklat vede yüklemeye devam etsin umarım sorunun düzelecektir.

Arkadaşlar yanlış olan bişey yok ki,sistem zaten tanıyor driverinı yüklemek istiyor size soruyor yüklemek için uyarı veriyor neden devam et yerine önce yüklmeyi durdur diyorsunuz,zaten resimde görünüyor ses simgesi de var kocaman harflerle yazıyor AC97 diye...

Arkadaşlar yanlış olan bişey yok ki,sistem zaten tanıyor driverinı yüklemek istiyor size soruyor yüklemek için uyarı veriyor neden devam et yerine önce yüklmeyi durdur diyorsunuz,zaten resimde görünüyor ses simgesi de var kocaman harflerle yazıyor AC97 diye...

Orda öyle demiyor sevgili arkadaşım orda bu sürücü windows tarafından imzalı değil bu işletim sisteminde kullanman sistemini bozabilir diyor

bu uyarıları almak isdemiyorsanız windows sertifikalarınızı güncellemelisiniz yine çözülmüyorsa windows tarafından imzalanıp onaylanmış bir driver bulmalısınız örneğin güncel driverları bulup indirmek gibi.

Orda öyle demiyor sevgili arkadaşım orda bu sürücü windows tarafından imzalı değil bu işletim sisteminde kullanman sistemini bozabilir diyor

bu uyarıları almak isdemiyorsanız windows sertifikalarınızı güncellemelisiniz yine çözülmüyorsa windows tarafından imzalanıp onaylanmış bir driver bulmalısınız örneğin güncel driverları bulup indirmek gibi.

bu uyarıları almak isdemiyorsanız windows sertifikalarınızı güncellemelisiniz

arkadaşım cogu driverda bu uyarı gelir devam et diince birşey olmaz mavi ekran alırsın en fazla ondada system restore yaparsın sana tavsiyem anakartın uretici sistesine gir ordan son versionu indir yine aynı uyarı cıkarsa takma kafana bazı ureticiler microsoftdan imza alınmasını beklemeden hızlıca driver ı cıkartıyorlar

yüklemede onay almasında ihiç bir sıkıntı yok sadece microsoft tarafından imzalanmadıgını gosteren bi uyarı. diyoki bizim bu frimayla bir anlaşmamız yok!:clapping: soruna gelınce oncelıkle dogru driver ı kurmalısın yada sisteminde ki diğer donanımlarla cakısıyor olabilir. bazı sistemlerde driver kurarken sıra vardır herseyi sıra ile yapmak zorundasın ve sıra da sudur 1ekrankartı 2-ses 3-ethernet ws.. diye gider. sırası ile yapmamak sorun cıkarmaktadir. bu durumda eger ses kartının drıver ının dogru oldugundan emin değilsen anakartın sitesinden driver ını indir...

yüklemede onay almasında ihiç bir sıkıntı yok sadece microsoft tarafından imzalanmadıgını gosteren bi uyarı. diyoki bizim bu frimayla bir anlaşmamız yok!:clapping: soruna gelınce oncelıkle dogru driver ı kurmalısın yada sisteminde ki diğer donanımlarla cakısıyor olabilir. bazı sistemlerde driver kurarken sıra vardır herseyi sıra ile yapmak zorundasın ve sıra da sudur 1ekrankartı 2-ses 3-ethernet ws.. diye gider. sırası ile yapmamak sorun cıkarmaktadir. bu durumda eger ses kartının drıver ının dogru oldugundan emin değilsen anakartın sitesinden driver ını indir...

ilk defa bole bişey duyuyorum ne kadar sacma ne sırası ya acaip acaip yazmayın sırası onemli değil en fazla irq cakışması olur oda kendini belli eder sende bole bi sorun yok

eminim son kararım istediğin bilgisayarı getir istediğin driverdan başlayarak kurayım ekran kartının ilk kurulum amacı yuksek cozunurlukte yuksek tazeleme oranı ile calışmaktır ( surucusu yuklenmemiş bir e.kartı 60hz de tazeleme yapar buda ekranı titreştirir rahatsızz eder) ses kartınıda ben program yuklerken bişiyler zıngırdasın die normalde ilk lan kartını kuararım direver indirmek update için bu sebeplerden oturu bazı arkadaşlar sıryala yapıldıgını zannediyor. He bide HD ses kartını once yuklemek gerekiyor kıllık yapıyor bazen ama tum ses kartlarında gecerli değil.

Bence sürücü yüklemede anormal bir durum yok. İmzasız sürücü falan çok sorun değil. Zaten sürücü uyumsuz olsaydı yüklenmezdi. Denetim masasından ses setup ına gir. Orada varsayılan büyük ihtimalle digital sestir. Sen varsayılanı analoga çevirmelisinki(..elbette haporlör sistemin digital değilse..) ses alabilesin. Ayrıca kullanığın hapörlör setine göre(sterio,2+1,4+1,5+1 vb. gibi) hapörlör ayarlarınıda yaparsın.

Kolay gelsin.

Yaklaşık bir hafta olmuş. Sorun çözümlenmiştir herhalde.

arkadaşlar daha önce bilgisayar a çok format attım hep bu driverleri yükledim kendi cd si .. devam et veya durdur dersem ses çıkmıyor..

arkadaşlar daha önce bilgisayar a çok format attım hep bu driverleri yükledim kendi cd si .. devam et veya durdur dersem ses çıkmıyor..

Sen benim bir önceki mesajımda söylediklerimi yaptınmı? Yoksa hiç okumadınmı?

Tekrar ediyorum:

Bence sürücü yüklemede anormal bir durum yok. İmzasız sürücü falan çok sorun değil. Zaten sürücü uyumsuz olsaydı yüklenmezdi. Denetim masasından ses setup ına gir. Orada varsayılan büyük ihtimalle digital sestir. Sen varsayılanı analoga çevirmelisinki(..elbette haporlör sistemin digital değilse..) ses alabilesin. Ayrıca kullandığın hapörlör setine göre(sterio,2+1,4+1,5+1 vb. gibi) hapörlör ayarlarınıda yaparsın.

Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...