Jump to content

Ingiltere De Windowsumu Korsan Listesine Eklediler

naimgll

Recommended Posts

şu an ingilteredeyim ve pc me format attım ama korsan windows a yakalandım. yani ingilterede olduğumdan format attığım cd yi kabul etmiyo. türkiyede format attığımda hiç bir sorun olmuyo. beni windows satın alma sayfasına yönlendiriyo ve REGİON(bölge):ingiltere language(dil):türkçe diye seçenek sunuyo ve WİNDOWS PROFESSİONAL i satın almamı istiyo. yok mudur bunun başka bi yolu biraderlerim. yardım edin lütfen. bi programa 90pound diyor herifler...

benim pc de onceden vista vardi pc yi sldigimda yukluydu. arkadasim profesyoneli yuklerken istersen bu vistayi geri kullanabilirsin demisti ama onu nasil yapacagimi bilmiyorum. vista yasaldi cunku olmadi onu geri yukleyeyim dimi ama nasil yapiliyor bilen var mi?

BTJGR-T4FWP-X3VJ8-TCMBB-YVQH3

TCMMH-7BTC2-YF7XT-7WXBF-224YT

H38RX-MCP9Y-J8P7P-C6QXY-HDTYW

G7YYD-44WW4-87838-7PKGM-X8CM6

C8XBM-MHHJF-H8HHC-697JM-X7BHB

PYV8Q-RHJG8-D7TYG-YC37K-GFX8W

WKWGM-8TM7H-4H4YY-BQVD6-PTF8Q

HMF86-KPY4Y-TGHT9-39Y3G-43XVG

yada bunlardan biri.Katılımsız çalışmalarda bu keyler kullanılıyor.bende bir iki kişiye gönderdim işe yaramış.

lisans anahtari degistirme derken. windowsu yeniden kurarken orda anahtari soruyo orda mi degistireyim. yoksa kurulu haldeyken mi degistir diyorsun. eger kuruluyken degistir diyosan onun nasil yapildigini bilmiyorum biraderim. en iyisi tekrar format atip bu keyleri yazayim dimi? sagolasiniz...

microsoftun sistemini orjinal gibi görmesi için crack programlarını denemelisin... key önemli bir şey değil.. etkinleştirme önemli.. onu da crack programlarıyla yaparsın...

Kardeş bunu dene. Ben her zaman iyi sonuç aldım. Orjinallik sorunu çözülemeyen Milli Eğitim için hazırlanan xplerde bile işe yaradı. Umarım kullanabilirsin. Sadece AntiWPA3 dosyasına tıkla gerisi gelir. Ayrıca klasöre çıkarttıktan sonra işlemi yapmalısın.

http://rapidshare.com/files/203623779/XP.rar.html[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...