Jump to content

Msn De Silinen Kşiden E-mail Gönderimini Engelleme

Recommended Posts

merhabalar arkadaşlar ben msn kişi listemde kendisiyle bir daha görüşmek istemediğim birinin adresini sildim ama ondan hala e-mail geliyor ve ben bana ulaşmasını mesaj göndermesini istemiyorum,live messenger 8 kullanıyorum normal olarak sildiğinde iki kutucuk çıkıyor ikisinide işaretliyorum ve silinmiş oluyor ama hala e-mail gönderimi devam ediyor,msn yi çok kurcalamama rağmen nasıl engelleyeceğime dair bir ipucu bulamadım,ve sizlerin yardımlarını bekliyorum,bu sildiğim kişiden e-mail almak istemiyorum nasıl yapabilirim teşkk

puff ya kardeşim mailden bahsediyorsun msn yi karıştırıyorsun araştırmada yapmadan pat yazıyorsun mail kutuna gir enggellemek istediğin kişiyi istenmeyen lere al bu kadar zaten maili acınca kocaman yazar bu maili istemyorsanız burayı tıklayın die

puff ya kardeşim mailden bahsediyorsun msn yi karıştırıyorsun araştırmada yapmadan pat yazıyorsun mail kutuna gir enggellemek istediğin kişiyi istenmeyen lere al bu kadar zaten maili acınca kocaman yazar bu maili istemyorsanız burayı tıklayın die

iyide kardeşim bu tepki niye,yardımlaşma söz konu ise en iyi platformda olduğumu düşünüyorum ve görebildiğim tüm sorunlar yardımlaşarak çözülüyor burda,of puff ne oluyor ,bak yardımcı oldun bende ALLAH razı olsun diyecem sana,ilginç :whistle::whistle:

arkadaşım foruma bakarsın herkes senin gibi davranıyor problem cıkıyor araştırmadan başlık atıolar halbuki o başlıktan 10 larca forumda mevcut biraz arastrın die soledim uyarı gelmezse herkes aynı şeyi yapıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...