Jump to content

İframe Ile çağrılan Flashlar In Exp. De Görünmüyor

Recommended Posts

İframe ile çağrılan flashlar ie de görünmüyor(flash butonlar dahil) Çoğu bilgisayarda görünmesine karşılık bazı bilgisayarlarda görünmüyor hata da vermiyor. Fakat Firefox ile görünüyor sebebini anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz? site adresi www.sapanca.gov.tr

kardeş dediğin siteyi ziyaret ettim. hem mozilla hemde explorer'da açtım. her ikisinde de kusursuz çalıştı.

ya da mesajını yazdıktan hemen sonra sen hatayı giderdin ki ben hata göremedim. bu arada site hoş olmuş.. kolay gelsin..

kardeş dediğin siteyi ziyaret ettim. hem mozilla hemde explorer'da açtım. her ikisinde de kusursuz çalıştı.

ya da mesajını yazdıktan hemen sonra sen hatayı giderdin ki ben hata göremedim. bu arada site hoş olmuş.. kolay gelsin..

öncelikle ilginiz için teşekkürler. bahsettiğim sorunu halletmek için iframe ile çağırmaktan vazgeçtim ama başka sorunlar çıkıyor.

önceki halini www.sapanca.gov.tr/index2.html den bakabilirsiniz. Yalnız unutmayın ki her bilgisayarda bu sorun olmuyor. %80 ninde doğru çalışıyor. Sorun çıkaran bilgisayarın biri de kaymakamın kendi bilgisayarı yoksa çok uğraşmıyacağım :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...