Jump to content

İhtiyaç Meselesii...

birkilobarbunya

Recommended Posts

Selam arkadaşlar...

Çok güzel fiyatlar geliyor ithalatçı firmalardan fakat hiç oralı bile olmuyorum en çok neye ihtiyacınız var bunu bana belirtin size bomba fiyatlar sağlayayım...

Ben ne alabilirim bilgisayarıma ne yapmalıyım... bunu yazın beraber değerlendirelim

bunu geyik tadında bir sohbet olarak açıyorum... ticaret değil burada maksat bunuda bilmelisiniz.

Bilgisayar Türü ACPI Çok işlemcili Bilgisayar

CPU Türü Intel Pentium 4 524, 3066 MHz (23 x 133)

Anakart Adı Biostar P4M800-M7A (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

Anakart Çipseti VIA P4M800 Pro

DIMM1: Nanya M2U51264DS88B1G-5T 512 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-3-3-8 @ 200 MHz) (2.5-3-3-7 @ 166 MHz)

BIOS Türü Award (03/07/06)

Görüntü Bağdaştırıcısı NVIDIA GeForce FX 5500 (256 MB)

3D-Hızlandırıcı nVIDIA GeForce FX 5500

Ses Bağdaştırıcı Realtek ALC655 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

IDE denetleyici Standart Çift Kanallı PCI IDE Denetleyici

IDE denetleyici VIA Bus Master IDE Denetleyici

Disk Sürücüsü SAMSUNG SP0822N (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)

Optik Sürücü _NEC CDRW/DVD CB1100B (DVD:16x, CD:52x/32x/52x DVD-ROM/CD-RW)

Optik Sürücü CB2523D FIP621E SCSI CdRom Device

Ağ Bağdaştırıcısı VMware Virtual Ethernet Adapter for VMnet1 (192. [ TRIAL VERSION ])

Ağ Bağdaştırıcısı VMware Virtual Ethernet Adapter for VMnet8 (192. [ TRIAL VERSION ])

Ağ Bağdaştırıcısı WAN (PPP/SLIP) Interface (88.2 [ TRIAL VERSION ])

DMI BIOS Sağlayıcısı Phoenix Technologies, LTD

DMI BIOS Sürümü 6.00 PG

Ben bu işlerden pek anlamam bunları eversten programından bakım yazdım bu sistemi 3 sene önce 1.890 almıştım ama şimdi yetersiz geliyo yeni cıkan oyunları oynamak dvd yazmak vista kurup bütün özelliklerini kullanmak istiyorum bunları yapabilmem için hangi parçaları değiştirmem gerektiğini az cok biliyom ama uyumluluk kosununda bi bilgim yok buna göre hangi parçayı ve fiyatını yazarsanız ben alıcıyım bide harici hardisk almak istiyorum şöle 250 felan olsa yeter buna göre fiyat cıkarırsanız cok makbule gecer.(sıkı pazarlık yaparım :D )

abi dvı yada hdmı çıkışlı 22" bi lcd artı aynı çıkışa sahip ati 4850 ekran kartı bomba bi fiyata bulabilirmisin :D

benq nun 22" lcd leri var o özelliklerde ekran kartı kolay sen monitörü bul modelini bana pm at bende fiyatını dönerim

benq nun 22" lcd leri var o özelliklerde ekran kartı kolay sen monitörü bul modelini bana pm at bende fiyatını dönerim

BENQ X2200W 22" 8ms(MPRT) / 2ms(GTG) DVI HDMI WIDE SCREEN LCD MONİTÖR

abi bu monitörün fiyatı 199usd+kdv daha uyguna bulabilirmisin bilmiyom ama arada dişe dokunur bi fiyat farkı olursa hakkaten bomba fiyat olur

ekran kartına gelince ati 4850 olsun istiyom ama hani gpu sunun haricindeki kısım yonga mı oluyo oda dandik olmasın istiyom soğutucusu felanda iyi olmalı :D acaba çokmu şey istiyom abi neyse sen monitöre bi bak bakalım

bide benq nasıl bir markadır ben kocaeli gebzede yaşıyorum ist yada kocaeli de servisi varmıdır garanti yönünden sorun çıkaran bi modelmidir bilgini paylaşırsan sevinirim teşekkürler

+320 gb

2,5''

taşınabilir hdd arıyorum

özellikle 2,5'' olması gerekki diğerleri artık taşınabilirlikten çıkıyor :/)

uygun fiyata , sağlam önerebileceğiniz bir ürün varmı...

XS Ekstra Smart 2,5 inch 320GB 5400RPM 8MB SATA Taşınabilir Hard Disk

80$+KDV gibi fiyat var

BENQ X2200W 22" 8ms(MPRT) / 2ms(GTG) DVI HDMI WIDE SCREEN LCD MONİTÖR

abi bu monitörün fiyatı 199usd+kdv daha uyguna bulabilirmisin bilmiyom ama arada dişe dokunur bi fiyat farkı olursa hakkaten bomba fiyat olur

ekran kartına gelince ati 4850 olsun istiyom ama hani gpu sunun haricindeki kısım yonga mı oluyo oda dandik olmasın istiyom soğutucusu felanda iyi olmalı :D acaba çokmu şey istiyom abi neyse sen monitöre bi bak bakalım

bide benq nasıl bir markadır ben kocaeli gebzede yaşıyorum ist yada kocaeli de servisi varmıdır garanti yönünden sorun çıkaran bi modelmidir bilgini paylaşırsan sevinirim teşekkürler

BenQ 22 inch X2200W Siyah DVI HDMI LCD Monitör 186$+kdv fakat mart sonu gelecek

Bilgisayar Türü ACPI Çok işlemcili Bilgisayar

CPU Türü Intel Pentium 4 524, 3066 MHz (23 x 133)

Anakart Adı Biostar P4M800-M7A (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

Anakart Çipseti VIA P4M800 Pro

DIMM1: Nanya M2U51264DS88B1G-5T 512 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-3-3-8 @ 200 MHz) (2.5-3-3-7 @ 166 MHz)

BIOS Türü Award (03/07/06)

Görüntü Bağdaştırıcısı NVIDIA GeForce FX 5500 (256 MB)

3D-Hızlandırıcı nVIDIA GeForce FX 5500

Ses Bağdaştırıcı Realtek ALC655 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

IDE denetleyici Standart Çift Kanallı PCI IDE Denetleyici

IDE denetleyici VIA Bus Master IDE Denetleyici

Disk Sürücüsü SAMSUNG SP0822N (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)

Optik Sürücü _NEC CDRW/DVD CB1100B (DVD:16x, CD:52x/32x/52x DVD-ROM/CD-RW)

Optik Sürücü CB2523D FIP621E SCSI CdRom Device

Ağ Bağdaştırıcısı VMware Virtual Ethernet Adapter for VMnet1 (192. [ TRIAL VERSION ])

Ağ Bağdaştırıcısı VMware Virtual Ethernet Adapter for VMnet8 (192. [ TRIAL VERSION ])

Ağ Bağdaştırıcısı WAN (PPP/SLIP) Interface (88.2 [ TRIAL VERSION ])

DMI BIOS Sağlayıcısı Phoenix Technologies, LTD

DMI BIOS Sürümü 6.00 PG

Ben bu işlerden pek anlamam bunları eversten programından bakım yazdım bu sistemi 3 sene önce 1.890 almıştım ama şimdi yetersiz geliyo yeni cıkan oyunları oynamak dvd yazmak vista kurup bütün özelliklerini kullanmak istiyorum bunları yapabilmem için hangi parçaları değiştirmem gerektiğini az cok biliyom ama uyumluluk kosununda bi bilgim yok buna göre hangi parçayı ve fiyatını yazarsanız ben alıcıyım bide harici hardisk almak istiyorum şöle 250 felan olsa yeter buna göre fiyat cıkarırsanız cok makbule gecer.(sıkı pazarlık yaparım :D )

senin anakart ddr1 destekli bu yüzden ramlarin çok pahalı bence anakart değişim ile ddr2 desteğine geçeceksin bununla birlikte ekran kartın değişecek vga destekli ddr2 anakart çok zor bulunuyor işlemci değişebilir bu bağlamda ortalama 300/350 tl gibi maliyet çıkacak

anakart

ekran kartı

ram

ve hdd sata olacak ki daha hızlı çalışsın

Ati Hd 4830 Fiyat Ne Kdar Birde

1Tb 32mb cache bellekli Hdd Fiyati ne kadar?

ASUS ATI EAH4870/G/HTDI/512M/A DDR5 256bit DX 10.1 PCIE2.0 DVI +HDMI 291$+KDV

SAMSUNG HDD 3,5 1TB SATA2 7200 32MB HD103UJ 112$+KDV

ATI EAH4830/HTDP/512MD3 GDDR3 256bit PCIE2.0 147$+kdv

QUOTE(erdaldagdelen @ Feb 24 2009, 14:54 ) *

+320 gb

2,5''

taşınabilir hdd arıyorum

özellikle 2,5'' olması gerekki diğerleri artık taşınabilirlikten çıkıyor :/)

uygun fiyata , sağlam önerebileceğiniz bir ürün varmı...

XS Ekstra Smart 2,5 inch 320GB 5400RPM 8MB SATA Taşınabilir Hard Disk

80$+KDV gibi fiyat var

Normaldede Fiyat O zaten.

Asusun Fiyatlari digerlerine göre biraz uçuk.Peki bu kartin Fiyati ne kadar.Toplam fiyat verirsen iyi olur :)

Yani fiyat+kdv degilde hepsi icinde ne kadara gelir

SAPPHIRE ATI HD4830 512MB 256BIT GDDR3 (DirectX 10.1) PCI-E x16 2.0 EKRAN KARTI

Asusun Fiyatlari digerlerine göre biraz uçuk.Peki bu kartin Fiyati ne kadar.Toplam fiyat verirsen iyi olur :)

Yani fiyat+kdv degilde hepsi icinde ne kadara gelir

Saphire 512MB,ATI Radeon HD4830,PCI-Ex,DDR3,DVI-I,256 Bit 111$+kdv

senin anakart ddr1 destekli bu yüzden ramlarin çok pahalı bence anakart değişim ile ddr2 desteğine geçeceksin bununla birlikte ekran kartın değişecek vga destekli ddr2 anakart çok zor bulunuyor işlemci değişebilir bu bağlamda ortalama 300/350 tl gibi maliyet çıkacak

anakart

ekran kartı

ram

ve hdd sata olacak ki daha hızlı çalışsın

anakart ekran kartı ram ve hdd sta saydığın özellikteki parçalar mı 300 -350 arası oluyo eyer öyleyse el sıkışalım seninle ;)

• 4 hafta sonra ...

Selamunaleyküm arkadaşlar Birkilobarbunya < yani.. Ayhan abi ile.. Tnctr forumu ile tanıştık ve pm atarak m.s.n adresini istedim verdi konuştuk :( biraz gerildik <_<:D sonra toparladık onun istanbulda olması sebebi ile biraz kuşku duydum ama gözlerimi kapatıp :p bir kargo :p auhsuha paketinin içinde kendisine ücreti yolladım.. ve bana :D 2 gün içerisinde canavar ötesi.. 1 pc ile.. geri döndü.. kendisi.. süper ötesi bi insan o gün bugündür muhabbetimiz kardeşlikten.. dahada ötedir.. herkeze iyi muhabbetler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...