Jump to content

Katılımsız Kurulum Yapma (repackager Ile)

merdo0

Recommended Posts

Selam Arkadaşlar Bu anlatımda Repackager İle Basit Tarzda Katılımsız Proğram Yapmaya Yeni Başlıyacaklar için

Küçük Ama Sade Bi anlatım yaptım umarım yardımcı olur.Herkese kolay gelsin.

Dosya linki: http://uploaded.to/?id=zdvpjm

Dosyayı Anlatımı başka proğramlarla birlikte dier Dosya paylaşım sitelerinede upload edilecektir.Bilgilerinize

Tamam arkadaşlar Rapidshare bugün veriyorum takip edebilirsiniz.Dier Proğram anlatımları ile Uğraştığım İçin Malüm İş Güç birazda Yoğunum TncTR'ye giremedim Hepinize Bende Teşşekkür ederim Umarım yardımcı olmuşumdur.

yalnız şunu belirteyim anlatım kısa olmasına rağmen boyut yüksek birdaha ki anlatımlarını Camstudio v.b. programlarla yaparsan 25 mb. yerine belkide 2 mb olarak indirme imkanımız olur.Ayrıca bu anlatımın benzerini @blackman12 yapmıştı diye hatırlıyorum.

yalnız şunu belirteyim anlatım kısa olmasına rağmen boyut yüksek birdaha ki anlatımlarını Camstudio v.b. programlarla yaparsan 25 mb. yerine belkide 2 mb olarak indirme imkanımız olur.Ayrıca bu anlatımın benzerini @blackman12 yapmıştı diye hatırlıyorum.

Camtasia Studio 6 Kullandım fakat dosya ilk başta 130mb idi bendaha sonra Divx Formatına çevirdim Winrarda Ancak bu kadar oldu.Teşekkürler

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...