Jump to content

Creative Inspire M4500 4+1 Uygun Ses Kartı Yardım?

sacmasapansey

Recommended Posts

Arkadaşlar 5 6 aydır Creative Inspire M4500 4+1 ses sitemini kullanıyorum ama ses istediğim gibi değil ses kartım 10 bordluk sanırım eksiğim bu.. bana tavsiye edebileceğiniz fazla pahalı olmayan ve 4+1 creative ye uygun bir ses kartı varsa yardımlarınızı bekliyorum ... şimdiden ilgilenen arkadaşlarıma tşk ederim...

arkadaşım şimdi speakerlarına baktım içinde 6 Watt RMS (uydu) 17 Watt RMS subwoofer var bu sistemden ne bekliyorsun ama madem beklentin yksek sana kendi ses kartımı oneririm 2.el ( 0 ı yok) sb live digital al yanlız entegresi EMU10K1 olsun mukemmel ses kartı yeni cıkan 7.1 lerde hiç birşey yok bu ses kartında tum gelişmiş ozellikleri ( cross,reverb,eq,pich,echoo..vs.) butun ozellikleri sen ayarlıyorsun pc ni studuio yaya cevitio 50 60 $ 7.1 ses kartına değişmem asla benim kuzen aldı 7.1 hiçbişiy yok abi sende bi ton ayar var dio benimkinde yok onda emu çipseti yok unutma chipset EMU olacak. Ses sisteminde cok basit onu deiş mumkunse home teatre falan al o sistemde ne bass vardır ne tiz:D Bende 2*100W sony amphi var (gercek değeri kasa kadar bişiy yani) 2*26cm woofer 2*3yollu speaker 4*sonsuz tweater diskodaki butun efekleri ses kartım sayesinde yapabiliyorum ustelik analog sesşeri bile sorround yapıp efek verebiliorum harika bişiy EMU10K1 ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...