Jump to content

Moive Maker Full Lazım

Vizzy

Recommended Posts

Arkadaşlar ben modefiye xp kullanıcısıyım, moive maker lazım oldu ancak içerisinden moive maker modefi yaparken cıkarılmıs. şimdi moive maker lazım oldu, Full moive maker lazım nerden bulabilirim windows xp için :rolleyes:

MovieMaker.exe dosyasına çift tıklayıp kur.Ardından NR_MovieMaker_2.6 Güncel klasörü içindeki tüm dosyaları kopyalayıp

C:\Program Files\Movie Maker klasörü içne atıp dosya değişimini onayla.Böylece vista için çıkarılan 2.6 sürümüne kavuşmuş olursun.

Sorunsuz çalışıyor.Gülegüle kullan .Saygılarımla

İndirme adresi(11 mb) :

Please register to see this content.

• 3 ay sonra...
YAGMURADAM çok makbule geçti saol, kurdum çalışıyo

Modifiye XP kullanıyorsan büyük ihtimalle Windows Movie Maker'ı silmişlerdir galiba bu tür programlar microsoft sitesinde olabiliyor ama bunu tam bilmiyorum çünkü hep sade temiz bir XP kurduğum için Movie Maker hep menümde ama Movie Maker'dan daha iyi bir program söyleyebilirim videolara baloncuk ekliyor videoda önemli bilgileri engelleyici aletleri filan var "Camtasia Studio"'yu öneririm. TechSmith'in web adresinden rahatlıkla indirebilirsin :p.

• 10 ay sonra...

Windows live movie maker kullanın sana kullanımı windows movie makerdan daha kolay ve yüklemesi çok basit. Windows live yükleyiciyi çalıştırın seçip kurun bu kadar. :)

Windows live movie maker kullanın sana kullanımı windows movie makerdan daha kolay ve yüklemesi çok basit. Windows live yükleyiciyi çalıştırın seçip kurun bu kadar. :)

Anladığım kadarıyla bu msn.com.tr den indiriliyor.

Bu da microsoft a bağlantı gerektiriyor.

Ben de microsofta bağlanamyıyorum

Sayfa bulunamadı diyor

Başka nasıl indirebilirim.

Anladığım kadarıyla bu msn.com.tr den indiriliyor.

Bu da microsoft a bağlantı gerektiriyor.

Ben de microsofta bağlanamyıyorum

Sayfa bulunamadı diyor

Başka nasıl indirebilirim.

Bunu indir. Movie makerı seç kur.

http://wl.dlservice.microsoft.com/download/9/B/2/9B29B8EF-C365-4990-9737-BB55144372CE/tr/wlsetup-web.exe[/CODE]

2927ad1.jpg

Xp için aşağıdaki hazırladığım dosyayı yükleyin. Windows Movie Maker 2.1'in orjinal Türkçe kurulum dosyasıdır.

http://rapidshare.com/files/250464382/Movie.Maker.2.1.exe[/CODE]

MD5: 38e06383956620f80c5ca3629c033464

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...