Jump to content

El Ile Kurulum Ve Yükselmeli Modifiyelixp Istiyorm

mnhjkl

Recommended Posts

44 mb büyüklüğündeki şu el ile kurulum ve yükseltme özelliği her çalışmadan çıkartılıyor

el ile kurulum ve yükseltme özelliği çıkartılmamış modifiye edilmiş sp3 lü sağlam bir xp istiyorum.boyutu önemli değil.usbden kurmak için lazım.sitede orjinal dışında bir tane bu şekilde çalışma yok.ben bulamadım bulan varsa buraya link atarmısınız...

CD'ye bu özelliği kazandırmak için anadizine setup.exe ile autorun.inf dosyalarını, I386 içinede COMPDATA ile WINNTUPG klasörlerini atman yeterli, toplam 5 MB falan, yalnız sadece Windows XP üzerinden yükseltme yada yeni kurulum yapılacaksa gerekli, Win 95 ve 98 için geçerli değildir, bunun haricinde ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok..

El ile kurulum birçok hataya,soruna yol açıyor ve 44 mb bir cd için çok büyük.Bu yüzden çıkartılıyor.

USBden kurmak için el ile kuruluma gerek yok.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=64819[/CODE]

NOT:Anlatıma eklemeyi unutmuşum, Eğer sorun yaşarsanız El ile Kurulum ve Yükseltme'si kaldırılmamış XP ile deneyin

morning zatenkendinde demişsin verdiğin linkde 2. parafda=

"NOT:Anlatıma eklemeyi unutmuşum, Eğer sorun yaşarsanız El ile Kurulum ve Yükseltme'si kaldırılmamış XP ile deneyin"

eski model bilgisayarlarda simsiyah ekran kalıyor. okadar çok usb ile kurulum yazılımı ve makaleri okudum ki hepsinde aynı...orjinal xp cd ile yapınca oluyor. yabancı bulduğum programlar benden win32.exe dosyası kayıp diye uyarı verdi araştırdım bu el ile kurulum kısmı kaldırılınca böle oluyor.

El ile kurulum birçok hataya,soruna yol açıyor ve 44 mb bir cd için çok büyük.Bu yüzden çıkartılıyor.

ne gibi sorun açıyor zaten windowsdan kuruluma başlamayacağım.o kısmı kulanmayacağım. yardım help ;)

ya sorun eski laptobun cd okuma kısmı arızalı. ordan bu kadar araştırma yaptım. sırf bu yüzden kendi modifiyeli xp mi yaptım tabi 44 mbli hıç bir sorunda olmadı. ama sizin kadar profesyonel değilim.

lütfen hıç bir dosya cıkartılmayan modifiyeli lite olması tercih :)

1- arkadaşım artık kimse el ile yukseltmeyi kullanmıyor kullansada sorun cıkarıyor ilkden vermese bile sonrada dosya cakışmaları eksik surumler vs.. yuzunden hata ve mavi ekran alabilirsin en saglıklısı format atıp sistem kurulumudur

2- bu ozellik ladırılınca sadece win32.exe kalkmıyor ( bu ozellik yukseltmedir) elle kurulum winnt.exe dosyasıdır yani dostan kurulum artık herkesde cd dvd oldugu için kimse kullanmıyor cd siz ortamlar ise usb den boot yada networkden boot kullanıyor

arkadaşlar ben hepsini biliyorum dediklerinizede katılıyorum. ama ben orjinal sp3 lü xp cdsinden hiçbir şey çıkartılmamış ama modifiyeli katılımısız kurulumlu bir cd istiyorum.

dediğim gibi hiçbirşey çıkarılmamış.

morning in verdiği linki denedim.sim siyah ekran kalıyor.yükseltmeli olduğunda işleme başlıyor bende anlamadım eski p4 laptop komik değil mi p4 olması :))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...