Jump to content

Anakart + İşlemci

WampirJicX

Recommended Posts

arkadaşlar benm çok büyük bir sorunum war galiba ben overclock yapmak istiyorum

Anakart = MSI K9N6PGM2-V

İşlemci = AMD Athlon 64 X2 +4200 2.2Ghz

Ram = 2 GB A-Data 800Mhz

Anakart jumperleri ile oynadm biosu güncelledim ve işlemci çarpanı açılmadı daha hala arkadaşlar isterseniz fotoyuda göstereyim

Neyi deneseydim neyi yaptıysam olmadı cmosuda sıfırladm ama durum aynı

sizce sorun ne işlemci çarpanlarımı kilitli yoksa başka birşeymi yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.........!

http://tinypic.com/view.php?pic=29m4neo&s=5

arkadaşım senin sahip oldugun cpu nun carpan kilidi var acamazsın carpan kilitsizleri satılıyor yaptıgın işlemlerle overclock un alakası yok en fazla ram in hızıyla oynasın 200 ü yukarı cıkarıp sistem stabilitesini kontrol et 11*200 cpu un

arkadaşım senin sahip oldugun cpu nun carpan kilidi var acamazsın carpan kilitsizleri satılıyor yaptıgın işlemlerle overclock un alakası yok en fazla ram in hızıyla oynasın 200 ü yukarı cıkarıp sistem stabilitesini kontrol et 11*200 cpu un

sen beni anlamamışsın 200ü çıkartamıyorum zatn onu anlatmaya çalışıorm başta çarpan kilidi war dion sonra 11*200e çıkar diosun zatn 11*200de şuan ve hiç bir ayar yok bios menüsünde üstelik param olsa zatn overclockla uraşmayıp yeni işlemci alırdm :rolleyes: çarpan kilitsizlerini beleşemi veriolar :):):wacko:

hey yarabbim 200*11 de hangisi carpan? 200fsb hızın 11 carpan 11 kilitli 200 u cıkaracaksın 200fsb hızın 200 u yukarı cıkaramıyorsan anakartın overclocku desteklemiyor demektir huzun ilk once onu ogren + carpan kilitsizleri 5 10 dolar daha pahalı

hey yarabbim 200*11 de hangisi carpan? 200fsb hızın 11 carpan 11 kilitli 200 u cıkaracaksın 200fsb hızın 200 u yukarı cıkaramıyorsan anakartın overclocku desteklemiyor demektir huzun ilk once onu ogren + carpan kilitsizleri 5 10 dolar daha pahalı

tmm saol bilgin için :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...