Jump to content

Katılımsız Kurulum Hakkında Bir Kaç Sorum Olacak

gölge

Recommended Posts

nLite Addon programalrı katılımsız hale getiriyorum ama sorun cracli programları nLite Addon nasıl yapacam en büyük sorun crack li programları katılımsız hale getirmek bir katlımsız kurulumda parametre sorunu oluyor o kısmı nasıl yapacam USSF.exe para metre bulamadı bende exe adını yazdım oluşturdum programı prograö everest home edition ücretsiz sürümü nLite Addon kurulum dosyası kısmında parametre istemedi bende katılımsız kurulum kısmına için gerekli parametre kısmına exe ismini yazdım dosyayı oluşturdu ve oluşturdugu dosyada bir şeyi anlamadım exe tıkladıgımda kendi kedine kurulum yapmadı elle kurulum istiyor bu xp kurulurken sorun çıkarırmı bilmiyom dogrumu yaptım onuda bilmiyom crack gereken programlarda nasıl yapacagım arakdaşlar yardımcı oaliblirmisiniz tşk...

Dosdan programın olduğu klasöre girip exe dosyasını çağır, sonunada bir boşluktan sonra /? koy, sessiz kurulum parametresini verecektir, örneğin

c:\AdbeRdr90_tr_TR.exe /?

dosyalar ayıklanır ve bir pencere çıkar, orada kurulum için parametreler vardır, mesela adobe readeri sessiz kurmak için şöyle yapacakmışız,

C:\AdbeRdr90_tr_TR.exe /sAll /nr

Dosdan programın olduğu klasöre girip exe dosyasını çağır, sonunada bir boşluktan sonra /? koy, sessiz kurulum parametresini verecektir, örneğin

dosyalar ayıklanır ve bir pencere çıkar, orada kurulum için parametreler vardır, mesela adobe readeri sessiz kurmak için şöyle yapacakmışız,

kardes dedigini yaptıgım zaman exe otomatik olarak kuruluma geçiyor programı normal kuruyor ?

bu söylediginide yaptım dos ta o zaman program elle kurulum başlatıyor parametre vermiyor ...

Şu programın linkini göndersene, birde ücretliyse ilacınıda gönder..

kardes resim linklerine bakmadınmı ? Nlite Addonları anlatıldıgı gibi yapıyom ama sesiz kurulum baslamıyor yapamadıgım ücretsiz programı link inin gönderimyom bunu başardıktan sonra esas sorun ilaçlı programaları Nlite Addonları ile katılımsız yapacam bilmiyom bu konuda bana yardımcı olaiblirmisin link gönderiyom

Please register to see this content.
[/url]

Arkadaşım nlite addon yapmaktan anlamam ama bu programın sessiz kurulum komutu /verysilent

Yani bunu hiçbirşey yapmadan rarsız bir şekilde direk exe dosyasıyla everesthome220.exe /verysilent yazarak kurabilirsin, kendi bilgisayarımdada denedim hiçbir problem vermeden kuruldu, ben nlite kullanmadığım için nasıl addon yapıldığını bilmiyorum, ama winrar sfx parametreleri ile hem rahatça kurabilirsin hemde crack yapabilirsin, forumda bir sürü konu var bu konular hakkında...

Şimdi resimleri görünce farkettim, sen zaten silent kodunu bulmuşsun, bunu sfx yapamamışsın anladığım kadarıyla, bunu sfx ile çalıştırabilmek için parametrelerden çıkarttıktan sonra çalıştır diye bir kısım var, oraya aynen şunu yaz

everesthome220.exe /verysilent

çıkartılacak klasör yolunada %temp% yaz

bu şekilde olması lazım, dahada yapamazsan söyle yapıp göndereyim...

Nlite Addonları ile sfx kendi oluşturuyor biliyorum winrarla yapılıyor ama onla daha önce denedigimde

farklı oluyor her programda degişik sorun çıkartıyor bu yol kolay dedim ama bundada sorun çıktı Nlite Addonları seçmemin sebebi xp entegrasyonu nlite otomatik yapıyor kod istemiyor kod oldugu zaman sorun çıkıyor kurulumlarda sorun çıkabiliyor ama nlite otomatik entegrasyon ediyor boot cd yapıp iso oluşuturuyor ondan sonra iso cd yazdırıp kullanabiliriz bana bu konuda yardımcı olaiblinmi kardes aktılımsız kurulum yapmayı ögrenmek istiyom ve kendi cd mi hazırlamak isityom tşk...

arakdaşlar bana yardım edecek kimse yokmu bir türlü kendi katılımsız kurulum programalrımı hazırlayıpr xp cd entegrasyon edecem ama bir türlü yaapmıyorum çünkü bir çok metodu var en kolayı bana göre Nlite Addonları geldi ama burda kafamın takıldıgı bir kaç notktalar var bunalrı yukarıda belirttim birde crack seriasl isteyen programalrı Nlite Addonları nasıl yapacam bunu hakkında bilgi verilmemiş arkadaşlar yardımlarınızı bekliyom

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...