Jump to content

Katılımsız Xp De 13. Dk

Recommended Posts

Arkadaşlar ben kendim için xp cd si yaptım sanalda denemk istedim sorunsuz tüm programlarım herşey yüklendi ve çalışıyor fakat yükleme esnasında ve pc ilk açıldığında gelen ekranlar var sizlere sormak istedim.Kusura bakmayın resimlerle gösterdiğim için biraz kirlilik olacak ama :(

Eklediğim driverler ise SmartDriverBackup ile kardeşimin bilgisayarındaki driverler ve kendi pc mdeki driverleri eklemiştim.

13.dk programlar yüklenirken bsplayer ekrana çıkıyor.

bsplayergeliyoryg2.jpg

hatta tamamiyle menüsü geliyor.Burda ben istiyorum ki k-lite codec yüklemesi gibi gelsin.

bsplayerekranoi3.jpg

bazı programlar katılımsız yapılırken ekran resimleri konulmuş bunları nasıl gelmemesini sağlarım acaba

neroal7.jpg

son olarakta pc açılışta donanım bulundu diyor her başlatmamda böyle bir soru soruyor

donanmekranqk4.jpg

ben katılımsız programların çoğunu burdan indirmiştim kendim addon yapmıştım bende merak ediyordum sadece bende mi çıktı ki diye demekki herkeste çıkıyormuş :( katılımsız programları tek tek elden geçirmek lazım.

Birde yukarıda 2. resimdeki K Lite Codec yükleme ekranı hoşuma gidiyor o şekil çıkması için nasıl yapmalıyım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...