Jump to content

Xp Format

kafadar_14

Recommended Posts

Değerli TNCTR ailesi XP'ye format atarken sorunla karşılaşıyorum; Biostan ayarlarımı yaptım, sırasıyla CDROOM, HDD, Flopy ve Setup sırasıyla bunları yaptım. Yalnız biostan çıkıp CD'den önyükleme yapmak için bir tuşa basın dediğinde basıyorum ama kuruluma geçmiyor ve bilgisayarım açılıyor. Lütfen bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşınlar. Şimdiden ilginize teşekkür ederim. Saygılarımla

Arkadaşlar dediklerinizi yaptım başka sağlam bir cd ile de denedim ama maalesef yine olmadı acaba sorun klvayeden mi kaynaklanıyor... Eğer klavyede bu sorun varsa onu nasıl çözebilirim. Normalde klavyem çalışıyor yeni aldım.. İlginiz için teşekkür ederim.. Görüşlerinizi bekliyorum

Arkadaşlar dediklerinizi yaptım başka sağlam bir cd ile de denedim ama maalesef yine olmadı acaba sorun klvayeden mi kaynaklanıyor... Eğer klavyede bu sorun varsa onu nasıl çözebilirim. Normalde klavyem çalışıyor yeni aldım.. İlginiz için teşekkür ederim.. Görüşlerinizi bekliyorum

klavyen USB mi? usb klavyeler ms_dos da görmüyo

Evet, USB girişli ama daha önce de bununla format attım hiç sorun olmadı, eğer USB girişliyse sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler ilgin için

biosta usb klavye yi enable yap

Allah razı olsun kardeşim, dedğin gibi biostan klavyeyi açtım kapalıydı sorun bertaraf oldu. Ayrıca zaman ayırıp ilgi gösteren bütün arkadaşlara teşekkür ederim... Bilgi paylaştıça gelişir tıpkı sevgi gibi paylaştıkça çoğalır. Yeni bir şey öğrendim sayenizde. Ayrıca cevap yazan arkadaşların yazdıklarını not ettim ileride sorun olursa işime yarar diye..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...