Jump to content

80 Li Olmak Ayrıcalıktır..

zinnnn

Recommended Posts

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

bisiklet bizim gibi orta halliler için o yıllarda gerçekten hayaldi ama onun yerine bisikleet kadar zevkli olan tornet vardı hey gidi heyy amca araba ile gelirdi yokuşun altından üstten bizler kayardık adam arabayı saga çeker bize kızar bizde küfür edince kovalardı :dribble: ama şimdikiler tornetin t sinden belkide haberleri yoktur :)

80'leri Yaşayan ve unutamayan biri olarak söyleyebilirimki Biz Çok şanslıydık Ve ogünleri Görmeliydiniz Ayrıcalıklı evet çünkü Bambaşka bi hayattı Sabah Zinde uyanan Bi gençlik televizyonda merakla baktığımız Görevimiz Tehlike Dizisi - Alf - A takımı Susam sokağı Tahsin Amca Vs.Uzaylı Zekiye ve sokakta Adını Hatırlayamadığım biton oyun ve İlk Tanıştığım konsol Comodor 128 :) O günlerde Bambaşka bi Sevinç Farklı Bi havayı Tenefüs ediyorduk ilişkiler arkadaşlık saç şekilleri meraklar ya gerçekten yok şimdi o günlerin geri gelmesi için neler vermezdim Harikasın 80'li Yıllar Seni Çok ölzlüyorum Konuyu Paylaşan Arkadaşımıza Teşekkürler.

bu saçma sapan şeyleri izlemiş olmakmı ayrıcalık ben bi ayrıcalık göremedim ..

senin ya aklından zorun var yada sorunlu olduğunu inatla göstermeye çalışıyorsun,saçma olan tek birşey varsa oda senin yorumundur,sanki 80 ler sana bişey yapmışta unutamamışsın gibi bir tepki gördüm yorumundan[/CODE]

Harika bir konu gozelrim yaş yaş oldu sabah 6 da kalkardım ninja kaplumbagalar için ya çivi misket oyanayarak gecdi 80 liler bence cok şanslı hem bilgisayarların yaygınlaştıgı tarihe denk geliyor hemde eski oyunların oynanadıgı şimdiki gencli psp kafelerde biz çivi misket kafcik kum korebe saklambac vs.. bi ton oyun oynardık hayatımın en iyi zamanlarıydı bence cocuklugumu yasadım ben arkadaş ...:)

sormayın yav acılarım depreşti konuyu okuyunca ... hala bir bisiklet alamadım hala kartal vuruşunu yapamıyorum. 1 den 12 ye sayarken hala susam sokagındaki gibi melodili sayıyorum ataride muz vuruşu yapmak için gerekli tuş kombinasyonunu hala çözemedim...

mortal kombatta oyun kapatamadım. mahalleye gelen seyyar dönen salıncakçıyı hala bekliyorum ama artık cüssem uygun değil :p ha birde maçlar süperdi. gol olurdu spiker sıcağı sıcağına dalardı sahaya koşan oyuncuyu yakalar gol nasıl oldu anlattırırdı maçın içinde sakatlanan adama gider nasıl oldu ağrın varmı diye sorardı :D:D

Ben 77 modelim :) Şimdi bu Saçma sapan dediğin şeyleri görünce iyiki izlemişiz ve iddia ediyorum 80 yılların çocukluğu en zevkli geçen yıllardır bence, Şimdiki çocuklar Metin2 bilmem ne bilgisayar başından kalkmıyorlar oysaki biz sokaktan eve girmezdik. Gerçi sanada birşey diyemem çünkü yaşamayan bilemez, Hatta biz şimdi bu resimleri gördükçe bile mazimizin ne kadar güzel olduğunu yeni anlıyoruz.

sana katılıyorum bunları yaşamıyan bilmez şimdiki gençlik bir tuhaflaştı ne yapmak istediklerini bilmiyorlar :D

senin ya aklından zorun var yada sorunlu olduğunu inatla göstermeye çalışıyorsun,saçma olan tek birşey varsa oda senin yorumundur,sanki 80 ler sana bişey yapmışta unutamamışsın gibi bir tepki gördüm yorumundan[/CODE]

bende yorumuma yaptıgın yorumdan senin hayal eleminin çok gelişmiş oldugunu çıkardım ..

emre sen o zaman şunları hiç duymadın yada seyretme lüksüne sahip olmadın.[/CODE]

Maldini

Van Basten

Gullit

Ancelloti

Rijkaard

Galli

Baresi

Donadoni

Costacurta

Colombo

Tassotti

maradona

cantona

rıdvan dilmen

tanju çolak

cüneyt

smoviç

ve daha kimler kimler

:D

n7746582060_2755.jpg

bu gazozu içebilmek için inşaatlardan çivi toplayıp satardık :rolleyes: paramızda artarsa tipitip alırdık. Saçma diyen arkadaşlara şunu sölemek isterim sanal dünyanızdan çıkın büyüklerinizin köyüne gidip 1 hafta yaşayın

resim18mn.png

80'lerde bunları görmektense 2010 da Ronaldo,Pato görmeyi Tercih ederim Bence Ayrıcalık budur :)

Zinnn Abi sende Farkını hemen belirt ha :D

ya abi ronaldo pato falan hikaye

ronaldinho vardı 2 frikk gölü attı yıldız oldu sonra söndü

beckham aynı şekil

ama bu resimdekiler unutulmaz

bence o resimdekileri görmek daha bi ayrıcalık

emre sen o zaman şunları hiç duymadın yada seyretme lüksüne sahip olmadın.[/CODE]

:D

bencede

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...