Jump to content

Eurovizyon 2007'de kimi görmek isterdiniz?

mavikiz

Recommended Posts

Bir eurovision daha geride kaldý.Þimdi eurovision finland 2007

Söylenenlere göre sibel tüzünle hüsran yaþayan TRT bu sene çok farklý çýkýþ yapacakmýþ.TRT nin düþündüðü adaylar arasýnda

Emre Altuð,Pamela,Hadise,Hande Yener isimlerinin öne çýktýðý, resmi olarak açýklanmasada ;herkesin dilinde.

ben Þebnem Ferah'ýn katýlmasýný isterdim ya da Candan Erçetin. Sizin fikriniz ne bu konuda?

Bende destekliyorum erovizyona katýlýnmasý gerektiðini

Candannnnnn, ciðerdennnnn,

katýlýn kuzularým katýlýn, siz zaten vitrinliksiniz

?? :blink:

Gönlüm Ýster ki Erkek Temsilci Gönderelim ve Gidecek Kiþi de YALIN olsun ama oLmaz Dimi :blink:

Ama Eurovizyonun Yaptýðý Saçma Birinciliklerden Sonra Çýlgýn mý Çýlgýn Biriisi Katýlmasýný Düþünüyorum ve Bu Kiiþi Lütfen Þebnem FERAH olsun :p

• 2 hafta sonra ...

Þebnem Ferah ve Özlem Tekim in sahne performanslarý mükemmel özellikle þebnem tek kelimeyle mükemmel oluyor sahnede(10 dan fazla konserine gittim onun gibisi yok bi 10 tane daha yapsa yine giderim ;) )ayrýca maNga da olabilir bence...

Bence Türk Sanat Musikisi türüyle katýlmalýyýz eurovizyona:)Boþ kalan çerçeve uygun olacaktýr. :lol:

Türkçe olsun da ne olursa olsun derim ben.Mavikýz þiir sesine güveniyor galiba.Bi þiir okusa da dinlesek.Nasýl olcak demesin:)Kaydetsin mp3 olarak vatana ve millete sunsun:)Hiti iyi olacaktýr diye düþünüyorum.... :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...