Jump to content

Ekrana Görüntü Gelmiyor

nuru

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlr bnm pc açılıyor windows logosu geçtikten sonra ekran kararı ve ölece kalıo ne yaptıysam olmadı güvenlk modda çalışıor ordan ekran kartımn driverini sildiğimde açılıo fakat bu severde driveri yüklediğimde gne aynı olaya tekrar dönüyorm snce sorun nerden kaynaklanıor lütfen yardımmm....:)

yukledigin driver sanırım kartın gercek driveri deil driverin dogru oldugundan emin olun ....

Eminim tiest 2 kardeş ya hatta sistem geri yükleme bile yaptm hç bir şeklde olmadı akşm geldm pc yi açtım ve böle oldu dün hiç bişyi yktu bnde anlamdm nolduğunu her türlü şeyi denedm altına üstüne getirdm herşyi ekran kartımdamı bi sorun wr acaba yardımlarınzı bekliorm.... :)

Please register to see this content.

o kartın en güncel driver linki bu 2 adet driver var birisi 37.4 mb ötekisi 15 mb

37.4 olan ı indir sen software de çalışşın artı bilgisayarına bu driverden önce eger yoksa net framework 2.0 yükle ...

yinede olmuyorsa bu sorun işletim sistemindende kaynaklana bilir karttan süphelenmeden önce işletim sistemini yenilersen daha iyi olur ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...