Jump to content

Bilgisayarım Windows Xp Yazısında Kalıyor

i_tutum

Recommended Posts

bilgisayarımda uzun süredir smart olayı görülüyordu. pek önemsemedim fakat 10gün önce açtığımda windows xp yazısı çıkıyor orada kalıyor. sonra format atayim bari dedim o da olmadı. forumun neresine yazacağımı bilmediğimden buraya yazıyorum. cavaplarınızı bekliyorum. şimdidem teşekkürler

Elinde Live (çalışan) cd varsa PC'ni onunla açmayı dene.

Ben bu tür sorunlarda Ubuntu linux CD ile açıp problemli dosya ve/veya sürücüleri düzenliyorum ya da formatlıyorum.

Açılmayan ve içeriği görülmeyen flash diskleri de ;eğer yanmamışsa bu yöntemle düzeltiyorum.

Ayrıca Hiren's Boot cd de işini görebilir.

Link:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=3957&hl=Hiren%27s[/CODE]

merhaba arkdaşLar

bende de benzer bir sorun var. Laptop um arada ısınmadan dolayı kapanıyordu. dünde aynı şekilde kapandı fakat daha sonra bilgisayarı actıktan sonra Windows Xp nin Loading Kısmında biraz işlem yaptıktan sonra takıldı ( aslında tam takılmada degil ibre 3 sn de bir cok az ilerliyor o yüzden 2 saat bekledim blki açılır diye ama açılmadı ) güvenli modda girebiliyorum. yardımlarınızı bkleiyorum simdiden teşkkürleR.

ekran kartım GeForce 7200 .

bilgisayarımda uzun süredir smart olayı görülüyordu. pek önemsemedim fakat 10gün önce açtığımda windows xp yazısı çıkıyor orada kalıyor. sonra format atayim bari dedim o da olmadı. forumun neresine yazacağımı bilmediğimden buraya yazıyorum. cavaplarınızı bekliyorum. şimdidem teşekkürler

slm arkadaşım: format tamamlandıktan sonra mı xp yazısı yoksa ilk kurulduğunda dk. ları sayarken mi.

başta ise ekran kartı ile ilgili problem olabilir ( sonda donma yapıyorsa harddiskinde bozuk sektör olabilir)

hiren 9.5 yada 9.6 ile hdd bi dene bence

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...