Jump to content

Kurtlar Vadisi Yayına Dönüyor

CaNCaN

Recommended Posts

fft20_mf179788.Jpeg

Show TV'nin yapımcı firma Pana Film'e ödeme yapmadığı için yaklaşık üç aydır yeni bölümleri çekilmeyen "Kurtlar Vadisi" dizisi ekrana dönüyor. Başka kanala transfer olması gündeme gelen dizinin yine perşembe akşamları aynı saatte ve Show TV'de ekrana geleceği açıklandı. Show TV ile yeniden el sıkışan yapımcı firma Pana Film yaptığı açıklamada, "Ekranların efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, verdiği aranın ardından yine Show TV ekranlarına başlıyor. Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği "Kurtlar Vadisi Pusu", izleyicileriyle yine kendi gününde, kendi saatinde, kendi kanalında buluşacak" cümlelerine yer verdi. Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Can Gürzap, Sönmez Atasoy gibi oyuncuların rol aldığı dizinin yeni bölümlerinde oyuncu değişikliği yapılmayacağı belirtildi. Pana Film yetkilileri, Kurtlar Vadisi'yle birlikte ekrandan çektikleri yine Show TV'de ekrana gelen "Eşref Saati" dizisine ise devam etmeyeceklerini ifade etti.

Kaynak:->

http://www.milliyet.com.tr/GaleriHaber.aspx?aType=msnGaleriHaber&Kategori=yasam&KategoriID=&ArticleID=1058788&PAGE=1&Date=12.02.2009&b=Magazin%20Turu&reftype=1[/CODE]

En azından bir gece de olsa yemekteyizden başka birşey görebilecek televizyon denen mahlukat.

Bu konuda çok haklısın. dünyada onca aç insan varken yemek beğenmemeyi ancak aşağıdaki resim olarak değerlendiriyorum. Ve böyle çakma programları kınıyorum. ((Yapamazsınız ama kendiniz bir yarışma programı çıkarın )) diyorum.

150456255ejn9.jpg

Hoşgeldin K.Vadisi...

Gerçi arkadaşlar belitmiş tarihini ama... Dizi oyuncularından Gürkan Uygun namıdeğer memati geçen katıldığı bir programda, dizinin 19 şubat akşamı yayınlanacağını söylemişti.

Bu arada Alperica çok güzel bir yorum getirmişsin. Çok uyuz oluyorum ya. Adamlar hapur hupur ******ürüyo yemekleri, sonra yok şusu busu olmamış...

Hazır konu Yemekteyiz isimli o program bile sayılmayacak şeyden açılmışken, konuşalım da içimizde kalmasın. Dün Lale Manço bir progmramda diyor ki: 'Biz Barış ile, adab-ı muaşeret öğretmeye çalışıyorduk. Nasıl yemek yenir, nasıl oturulur... Şimdi bakıyoruz, bazı progmramlar türemiş, işte 'Efendim bu ne biçim pilav' türü söylemlere yer veriliyor. Sofradan kalkanların arkasından konuşuluyor...'

Lale Hanım bunları söyleyince, bu 'aptal kutusu'nun ne kadar etkili ve zararlı olduğu bir kez daha aklıma geldi. Hani reklamlarda hep 25. kareden bahsederler ya, biz görmeyiz ama biliç altımıza işler o kare. İşte bunlar da, o kare gibi. O anda normal gibi gelen şeyler, çocuğumuzun, geleceğimizin hayatına ne kadar da 'yararlı' oluyor!

İşte 'Aptal kutusu'ndan bizler..

getattachmentaspxet0.jpg

bu konu kaç gündür gündemde anlamıom sizi işiniz gücünüz yokmu bu diziyimi bekliodnz boş işler

İşimiz gücümüz Tnc gündemden haberi olmasını sağlamak, Bir Sorunmu mu var ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...