Jump to content

Perfect Xp Yİ Kuramiyorum

Recommended Posts

PERFECT XP Yİ İNDİRDİM ANCAK BİLGİSAYARA KURAMIYORUM . ANLATILANLARI aynen yapıyorum ancak olmuyor. bilgisayarım acer dir. cd nin içine girince boot edin deniliyor. içinde bootfont yazıyor oda media player görünümünde açtığımda ise eror diye mesaj veriyor yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Bilgisyarı biosdan aç ordan bootdan cd-romu ilk yap sonra bi dene

biosdan cd room ilk yaptım ama gene olmadı bildiğim yolları denedim ama olmadı ... dosya uzantısı bın olduğun dan daemoon tools proğramını indirdim ama yine olmadı başka nasıl bir yol izleyebilirim ....

Biostan CD-ROM'u boot ettiysen F10'u kullanarak veya başka bir yolla kaydet biosu çık bilgisayarın yeniden başlatılacak. XP CD'in içinde olsun bios'un yazıları geçtikten sonra CD'den başlatmak için bir tuşa basın diye bir ekran gelcek herhangi bir tuşa bas. Bunlarıda yaptında olmadımı yani ?

ceyhun.sevim, sanırım ilk defa format atacaksınız? Hangi sürümü indirdiniz? Iso yu anlatılan şekilde yazdırdıktan sonra bootfontla falan niye uğraşıyorsunuz daemon tools falan alakasız olmuş. Boot ederek format atmayı bilmiyorsanız ona göre anlatalım. İndirdiğiniz versiyonun altında dile getirin başlık yanlış yerde çöpe gider zaten..

Burada oyun veya herhangi bir program kurmuyoruz ki ona tıklayasınız.

Xp nasıl kurulur okuyun;

http://www.bilgiportal.com/v1/idx/5/384/Windows/makale/Windows-XPye-Format-Atmak-XP-Repair-ve-XP-Kurmak-Resimli.html[/CODE]

Bu anlatım gibidir birçok yer otomatik hatta.

Biostan CD-ROM'u boot ettiysen F10'u kullanarak veya başka bir yolla kaydet biosu çık bilgisayarın yeniden başlatılacak. XP CD'in içinde olsun bios'un yazıları geçtikten sonra CD'den başlatmak için bir tuşa basın diye bir ekran gelcek herhangi bir tuşa bas. Bunlarıda yaptında olmadımı yani ?

evet olmadı ön yükleme için bir tuşa basın ekranı gelmeden direk bilgisayar açılıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...