Jump to content

Ders Videosu Yapımı Hakkın Da Yardım

empror

Recommended Posts

bilğisayarda video şeklinde ders anlata bilmem için ne gibi bir program kullanabilirim yani şöyle anlatayı beyaz bir tahtaya mesela kalem ile yazılması ve yazılırken sesli olarak anlatım şekilde video yapmak istiyorum bu konuda tavsiye edebileceginiz bir program varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşım bunun için bilgi www.ekolhoca.com da var site reklam değildir! orda nasıl video ders anlatıyor konu anlatımlarına gir ordaydı galiba bunun için bir kaç cihaz gerekebilir.saygılar

teşekkür ederim ama benim istediğim bu şekilde degil bir ögretmen olarak şu şekilde siteme ders notlarımı göndermek istediğimden dolayı bu programı sormuştum yani verdiğim site reklam degil sadec bilği amacından verdim www.muhammetcoruh.com/sinif_9/enerji1.asp bu adreste anlatıldığı gibi bir program sormuş tum teşekkür ederim yine canpolat11 sana

bişey değil görevimiz benim anladığım kadarıyla verdiğin linke baktım sanki buda onun gibi yapmış

Please register to see this content.
burda anlatımı var artık bakarsın artık nasıl yapılacağını neler gerekli yazmış orda.saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...