Jump to content

Karşı Pc Yi Izlemek

alioren

Recommended Posts

mrb arkadaşlar benim için çok önemli bi konu var bi akrabam çocuklarının ne yaptığını izlememi istedi birisinde görmüştüm aynı program 2 pc ye kurulu ise ip numarasından izleyebiliyoduk ama o kişiyi bulamıyorum haftalardır nette de araştırma yapıorum ama bişi bulamadım bu sitede böle programlar olmaz ama bu benim için çok önemli ve sebdiğim güvendiğim tnc mde bu konuyu açmak istedim biliyorumki birileri bana yardımcı olacak bu tip programları burada yayınlamak yasak ise bana öm den ulaşabilirmisiniz yardım ederseniz çok memnun olcam...

selametle

yanlış anlamdıysam RADMİN tarzı program arıyorsun forumda mevcut RADMİN diye arattır bulursun nasıl kullanılacağı hakkında bilgide var.

hocam netop school tarzı bir programda seninişini gayet iyi çözer. internetten bir araştır istersen.izlemenin yanı sıra müdahalede edebiliyorsunuz bu program vasıtası ile

teamview ile haleldersin ancak onların haberi olmadan yapmam lazım diyorsan

www.wardom.org ardesine git orda wardom ekibinin yaptıgı trojan tabanlı keyloggerlar var..

kısaca istediğin "hack" kategorisine girer oyüzden bu işi iş edinmiş forumlara bakmanı öneririm..

2. ci bir durum coğu bu tip programlar antivirus ya da firewall tarafından engellenir.

• 1 ay sonra...
teamviewer,logmein,vncwiver,radmin,pcanywhere,prorat bunları araştır en kolayı logme in ve teamviewer dır ama anlayabilirler

Team'da karşı tarafın sana şifre vermesi gerekiyor ayrıca Qs dosyası açık olacak sürekli onuda uluorta açık bırakacaklarnı sanmam kapatacaklardır. O yüzden işe yaramaz sanırım. Ama bilmediğim bir yönü varsa olabilir belki...

Team'da karşı tarafın sana şifre vermesi gerekiyor ayrıca Qs dosyası açık olacak sürekli onuda uluorta açık bırakacaklarnı sanmam kapatacaklardır. O yüzden işe yaramaz sanırım. Ama bilmediğim bir yönü varsa olabilir belki...

team de başlangıcta başlatmayı ve kapatmayı engelleyici ve şifre sabitleyici birsuru ayar var rahatlıkla yapılabilir ama baglanıldıgında kullanıcıyı bilgilendirir. Logme in de aynı şekilde.Radmin,pcanywhere için modem ayarı gerekiyor yada vpn baglantısı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...