Jump to content

Bu Sistem Nasıl

muzik_baser

Recommended Posts

Arkadaşlar bendeki sistem şöyle,sizce ne kadar eder bu sistem,garantisi 1 yıl devam etmektedir,alacak arkadaşlara duyrulur,sistemden hiç bir şikayetim yoktur,1 yıldır kullanıyorum,garantisi bitmeden kaçırmayın derim...

CPU Türü Intel® Core2 Quad CPU @ 2.40GHz Q6600, 2400 MHz

Anakart Adı Intel Pearl Creek DG31PR (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

Anakart Çipseti Intel Bearlake G31

Ram Kingston 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM

Görüntü Bağdaştırıcısı ATI Radeon X1050 Secondary (512 MB)

Monitör Hyundai ImageQuest N71S [17" LCD]

Ses Kartı Realtek ALC888/S/T - High Definition Audio Controller

Disk Sürücüsü WDC WD2500JS-00SGB0 (250 GB, IDE) Samsung kalitesi

Optik Sürücü LG DWD-RW (DVD+R9:10x, DVD-R9:10x, DVD+RW:18x/8x, DVD-RW:18x/6x, DVD-RAM:12x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)

Ağ Bağdaştırıcısı(TV Kartı DİGİTAL) TechniSat DVB-PC TV Star PCI (Sky Star 2)

Ses Speaker Sunny 4+1 Home music system

600-650 ye boyle bir sistem olmaz.Varsa eğer hepsini alayım :)

bu dediğim fiyat diğer yeni toplanacak pc ye göre en basitinden hem işlemci farklı hem bunda ram 1 gb diğerinde 4 gb yeni toplanacak pc 1200tl ona bak yorumunu ona göre yaz

bu dediğim fiyat diğer yeni toplanacak pc ye göre en basitinden hem işlemci farklı hem bunda ram 1 gb diğerinde 4 gb yeni toplanacak pc 1200tl ona bak yorumunu ona göre yaz

Baktım onada o zaten saçmalamış imkansız bir sey 1200 tl fiyat ya yanlışı var yada veren kişinin hesap makinası bozuk

Arkadaşım sen bakma ona.Geliş Fiyatina Pc veriyorlar artık.imkansiz diye bir şey yok.

600-700 Ytl Arasi değişir.

Arkadaşlar siz o Pc ile karşılaştırmışsınız ama sizin ya fiyatlardan haberiniz yok,yada kafaya göre yorum yapıyorsunuz.

İlk başta sizin dediğiniz pc nin Digital Tv kartı Yok,bunun üzerine işlemci ona göre kat kat iyi durumda bu da fiyat yükselmesi demek.

Ses sistemi dersen zaten fiyatlar malum ona göre kıyas yapalım lütfen

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...