Jump to content

Wpi Yine Sorun :s:s

mskuten

Recommended Posts

merhaba.

ya VPI da yine sorun oldu. aslında herşey tıkırında işledi bu sefer.

yükleme ekranı geldi. baştan başladı hızlı hızlı. bu seferde Bütün programlar birbirine girdi. birisinin kurulumu bitmeden diğerini de çalıştırıyor.

böle oluncada programların coğunda başka bir yükleme sürüyor die tamam yazısı çıktı. yüklemedi. hepsini birbirine girdirdi.

Sorun ne burda yine anlamadım :S

Birşer daha sorcam. ben XP nin için xxxx die bir klasör açıp içine bişiler koysam. bilg. açılırken WPI ekranı Gelince Yanında o klasörümde açılsa olurmu acaba. böle bişi yaoabilirmiyiz

ya hiç kimse bilmiyormu :D

Eğer tasarımdan anlayan birisi varsana bana bi html oluşturabilirmi acaba.

Cd nin içinde xxxx die bi klasör acacam. klasörün içinde bi program koyacam. html dosyasına tıklayınca bu programın linki olacak orada. linke tıklayınca xxxx klasöründeki program açılacak.

böle bişi yapamazmısınız acaba

Yani bi konu ne kadar çok amaçlı kullanılır rekor kırıyorsunuz :D

Yaptığın katılımsız programlarda programları başlatırken start /wait program.exe diye başlatsaydın.Böyle bir sorun olmazdı.çünkü /wait komutu sayesinde bir işlem bitmeden diğeri başlamaz.E artık katlımsız programlarını yaptığına göre artık config dosyasından yapacaksın bu ayarı.

Hani dosya konumunu gösterdiğin bir yer var ya %CDRom%\WPI\Install diye gidiyor komut 1 olarak geçer adı oranın.Oradaki komutları şu şekle getir:

start /wait %CDROM%\WPI\Install\program.exe

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...