Jump to content

Mahmut Tuncer Show 07.02.2009

bysiyah

Recommended Posts

öncelikle bütün tnctr ailesine özelliklede yöneticilerine bizlere böyle bir imkan sundukları ve bilgisayar alemini bu denli zevkli bi hale getirdikleri için sonsuz saygılarımı sunuyorum. kanal 7 de 07.02.2009 tarihinde yayınlanan mahmut tuncer show un bölümü lazım çok sevdigim bi abi gelen konuklardan ahme-ece gülesinin hayranı fanatigi desek daha dogru olur , o saatlerdede çalıştıgı için bu bölümü izleme imkanı bulamamış benden bu konuda yardım istedi benimde aklıma TNCTR geldi sizlerden ricam bu konuda yardım edebilecek arkadasların konuya bi el atmaları şimdiden herşey için tşk ederim.

ii geceler sanada öncelikle mahmut tuncer show isteyene hayatımda ilk kez rastladım seni bu konudada kutluyorum en kısa sürede cevaplanır umarım süpersin :clapping:

eyvallah dostum teşekkür ederim ama hayatında daha nelere rastlayacaksın bu devede kulak. ayrıca kendim istedigimden degil deger verdigim birinin ricası için açtım konuyu ne olsa dost abi kardes dediklerimize 4 elle sarılıyoruz. kücücük bi çoçukta istese yine yaparız ilginden dolayı saol

kanal7 ye mail attın mı? bu proğramı video olarak mail adresine atmaların talep et bence

Kardesim koca programi nasil mail atsinlar ? :clapping: Belki Peer2Mail ile yapabilirler ama ugrasacaklarini sanmiyorum. :D

Kardesim koca programi nasil mail atsinlar ? :D Belki Peer2Mail ile yapabilirler ama ugrasacaklarini sanmiyorum. :D

coder sen yanlıs anladın galiba, ben programın videosunu talep etmek için bir mail at demek istedim :=)

coder sen yanlıs anladın galiba, ben programın videosunu talep etmek için bir mail at demek istedim :=)

Tamam anladim kardesim ama Kanal 7 de beklemiyodu herhalde biri bize mail atsinda biz ona programin videosunu gonderelim diye. :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...