Jump to content

Windows 7 Nin Sürümleri Ve Fiyatları Belli Oldu...

istanbul82

Recommended Posts

Bence uğraşmayın Windovzla, yükleyin Pardusu canavar gibi.

Çoğu programın eşdeğeri var Pardusta. Ayrıca Wine ile çoğu win programı (hatta çoğu oyun dahil) çalıştırabiliyorsunuz. Pardusun 2008.2 sürümünü kullanıyorum. Önceki sürümlerine göre bayağı ilerlemiş.

Hiç bir şey yüklemeden sadece pardusu yükleyin tv kartınıza kadar hepsi otomatik tanınıyor (bazı webcam lerin linux sürücüsü maalesef henüz yok mesala empia tabanlı casper web cam gibi) Ve de virüs bulaşma ihtimali yok gibi çünkü virüslerin nerdeyse hepsi windows için yazılıyor.

arkadaş haklı.Tamamiyle katılıyorum ama şu anki drum bizi windows kullanmaya zorluyor ve Şunu unutmayalım İYİKİ CRACK VAR!!!Yoksa windowsun sistemini bu paraya kimse ALMAZ!!!!

birileri vista home basic ve -galiba- vista starter ın vista nın özelliklerine tam olarak sahip olmadığı gerekçesiyle dava açmıştı dava halen sürüyor

ben de de vista basic var lisanslı inşallah kazanırız bana para lazım değil sadece windows7 versinler o da yeter:D öle değilmi yani bizim gözümüz yükseklerde değil ayrıca windows7 nin de nasıl olsa korsanını yakında bizim site(TNC-TR) de yayınlarlar ordan indirip kullanırıs...

It is re-edited by M$crofost:

Windows 7 prices for Turkish users are below:

Windows 7 Starter: $000

Windows 7 Home Premium: $000

Windows 7 Professional: $000

Windows 7 Ultimate: $000

-this is a fake and a joke-Don't believe!

Yahu Microsoft'un çıkış fiyatları hep böyledir. Neye şaşırıyorsunuz anlamıyorum. Ayrıca adamlar o kadar uğraşıyor ve biliyorlar ki 50 lira dahi yapsalar insanların bir çoğu korsan yazılım kullanacak o sebepten lisans almak zorunda olanlardan maliyeti çıkartmaya çalışıyorlar ki bu bir ütopya zaten.

Bunun dışında Bill Gates'in Microsoftla ilişkisi kalmamıştır haberiniz olsun adam emekli oldu ve dernekle ilgileniyor artık. Adama sövüp durmayın :D

Bana ucuz bile geldi :D adı üzerinde işletim sistemi bi photoshop cs4 699 $ kimse veryansın etmiyor...yani recovery programı lazımdı lisanslı alayım dedim 139 $ gibi bir fiyat gerçekten yüksek geldi o yüzden gerçekten fiyatlar iyi denebilecek kadar iyi :D

Bir Üst Mesajde BrightBlade 'ınde dediği gibi her seferinde neden Bill Gates'e yükleniyorsunuzki :) işletim sistemi modifiye edilir yurra hemen bill amca görsün nasıl xp yapılır :) falan fişman :) adam kendini hayır işlerine adadı :) o artık bir hayır kahramanı...

adama ne sövecegiz sabah akşam hayırla yad ediyorum ayrıyetten unclebill(bill emüce) microzorttan emekli oldugunu bilmiyorduk ama yinede cok pahalı yav bu fiyata fit olup alan zeka karşısında saygıyla egilirim mutlak bir iki kişi cıkar ve böbürlene böbürlene benimki orıjinal la demek için genede cok para beyaav....

Yahu Microsoft'un çıkış fiyatları hep böyledir. Neye şaşırıyorsunuz anlamıyorum. Ayrıca adamlar o kadar uğraşıyor ve biliyorlar ki 50 lira dahi yapsalar insanların bir çoğu korsan yazılım kullanacak o sebepten lisans almak zorunda olanlardan maliyeti çıkartmaya çalışıyorlar ki bu bir ütopya zaten.

Bunun dışında Bill Gates'in Microsoftla ilişkisi kalmamıştır haberiniz olsun adam emekli oldu ve dernekle ilgileniyor artık. Adama sövüp durmayın :D

Diğerlerini normal karşılıyorum da Starter öncekileri hiç böyle değildi.

gelişmekte olan ülkelerde 200 dolara işletim sistemi satacaksınız.Hem de starter. Allah aşkına kim alır?

ne zaman çıktıki windows 7 piyasaya ve çıktıysa türkçesinide çıkardımı

Henüz nihai sürümü çıkmadı RC (Sürüm adayı) mevcut.

Nihai sürüm çıkana kadar Türkçe'si maalesef ki imkansız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...