Jump to content

Rapidshare Manager 1.1

eylmz1986

Recommended Posts

Rapidshare Manager 1.1

Rapidshare Premium Kullanıcı olarak 200 mb upload etme ve flashget hızında download yapmaya yarayan harika bi program..

Free kullanıcılarda upload ve download yapabilir

http://rapidshare.com/files/194467983/RapidShare_Managerv1.1_2008.rar[/CODE]

21244957rr8.jpg

RS Manager programını rapidshare'ın kendi sitesinden indirmek zaten mümkün fakat Windows XP'de bazı sorunlar yaratıyor. Daha çok vista kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmış bir program. Bir xp kullanıcısı olarak bende xp uyumlu versiyonunu kullanıyorum. Bilgisayarınızda çalışması için .NET 2.0 Framework olması gerekli.

Not: Yukarıdaki postta verilmiş olan bilgiyi düzeltmek adına Premium kullanıcılar 2gb'lık tek link upload yapabiliyorlar

RS Manager programını rapidshare'ın kendi sitesinden indirmek zaten mümkün fakat Windows XP'de bazı sorunlar yaratıyor. Daha çok vista kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmış bir program. Bir xp kullanıcısı olarak bende xp uyumlu versiyonunu kullanıyorum. Bilgisayarınızda çalışması için .NET 2.0 Framework olması gerekli.

Not: Yukarıdaki postta verilmiş olan bilgiyi düzeltmek adına Premium kullanıcılar 2gb'lık tek link upload yapabiliyorlar

teşekkür ederim kardeşim...

evet daha çok vista kullanıcıları için ama xp kullanıcıları için rapidshare in kendi sitesinde bazen sorun veriyor..o yüzden böyle linke koymak istedim..

vermiş olduğun bilgisayar için teşekkürler

free kullanıcılarda yararlanabilir demişsiniz ne gbi kolaylık saglıyo yani mesela rapidshare downloader daki gibi bütün linkleri ekleyip kendisi onları otomatik download yapabiliyomu

hayır sadece Free Upload yapıp koleksiyon yapmak isteyen arkadaşlar için kullanışlı bir program

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...